email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Arabština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do arabštiny a z arabštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo arabštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit arabštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Arabština - historie

  Překlad Arabština => Čeština Arabština je semitský jazyk společně například s hebrejštinou a syrštinou. Ze semitských jazyků je nejrozšířenější a mluví jí nejvíce lidí, více než 280 rodilých Arabů (většinou žijících na Středních Východě a v Severní Africe) plus 250 milionů lidí, pro které je arabština druhým jazykem. Spisovná arabština se učí na školách a univerzitách, používá se pracovně a v médiích. Je založena na klasické arabštině, jazyku literatury a liturgickém jazyku Islámu od jeho počátků. Protože arabština byla jedním z hlavních kulturních jazyků ve středověké Evropě, díky tomu, a dále díky blízkosti arabské a evropské civilizace a 700 letům arabské nadvlády na Iberském poloostrově, je vliv arabštiny patrný v mnoha jiných jazycích. Také arabština obsahuje řadu výpůjček z hebrejštiny, perštiny a syrštiny a také ze současných evropských jazyků. V hovorovém jazyce se objevují odstředivé tendence. Je to hlavně kvůli nesrovnalostem mezi psanou a mluvenou formou. Arabština se píše arabským písmem, které využívá mnoho hlásek, jež se v evropských jazycích vůbec nevyskytují. Je úředním jazykem mnoha států jako například Egypt, Maroko, Omán, Spojené arabské emiráty, Jordánsko, Tunisko a mnoho dalších a je rovněž jedním z oficiálních jazyků Spojených národů.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  6th Of October City (EG), Abu Dhabi (AE), Agadir (MA), Al Buraimi (OM), Al Karak (JO), Al Khuwair (OM), Alexandria (EG), Amman (JO), Aquaba (JO), Aswan (EG), Az Zarqua (JO), Banha (EG), Bizerte (TN), Cairo (EG), Casablanca (MA), Dubai (AE), Etisalat (AE), Fes (MA), Fujairah (AE), Giza (EG), Heliopolis (EG), Hurghada (EG), Jumeirah (AE), Les Berges Du Lac (TN), Madaba (JO), Marrakech (MA), Muscat (OM), Nador (MA), Oujda (MA), Port Said (EG), Rabat (MA), Saham (OM), Salt (JO), Salé (MA), Sharjah (AE), Sousse (TN), Sur (OM), Tangier (MA), Tanta (EG), Taza (MA), Tunis (TN),

  Překlad Arabština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Arabština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Arabština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Arabština
  Tlumočení Čeština <=> Arabština
  Náš arabský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích arabštiny. Spolupracujeme se špičkovými arabskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad arabštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v arabštině, nahrávku arabským mluvčím, arabský copywriting a korektury arabských textů. Ať už poptáváte jakýkoli arabský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages