email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Katalánština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do katalánštiny a z katalánštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo katalánštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit katalánštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Katalánština - historie

  Překlad Katalánština => Čeština Katalánština je románský jazyk, který se používá zejména v určitých částech Španělska, Francie, Andorry a Itálie. Nejvíce Katalánců žije ve Španělsku. Katalánština je úředním jazykem Andorry a druhým úředním jazykem autonomních španělských komunit na Baleárských ostrovech a v oblastech Katalánska a Valencie, na Mallorce, Menorce, Ibize, a rovněž v italské Sardínii. Neoficiálně se jí také mluví v autonomních oblastech Aragonu a Murcie ve Španělsku a do jisté míry oficiálně v jihofrancouzském historickém regionu Roussillon. Katalánština vznikla z lidové Latiny po obou stranách východní části Pyrenejí. Je podobná jiným románským jazykům, s mírou podobnosti přímo úměrnou vzdálenosti o oblastí, kde se těmito jazyky mluví. Katalánština, kterou mluví zhruba 12 a půl milionů lidí na světě, je rozdělena na východní a západní dialekt se značnými odlišnostmi ve slovní zásobě, gramatice, morfologii a výslovnosti způsobenými historickou izolací obou skupin mluvčích. Katalánská gramatika a složení slov povětšině kopíruje obecný vzorec západních románských jazyků. Písmem je latinka. Nejbližšími jazyky katalánštiny jsou okcitánština, italština, portugalština a španělština.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Andorra La Vella (AD), Arinsal (AD), Barcelona (ES), Bari (IT), Bologna (IT), Brest (FR), Cannes (FR), Dion (FR), Florence (IT), Granada (ES), Grenoble (FR), Ibiza (ES), Las Palmas de Gran Canaria (ES), Lyon (FR), Madrid (ES), Malaga (ES), Marseille (FR), Milan (IT), Naples (IT), Nice (FR), Palermo (IT), Paris (FR), Rome (IT), Seville (ES), Tenerife (ES), Toulouse (FR), Trieste (IT), Turin (IT), Valencia (ES), Verona (IT), Versailles (FR), Zaragoza (ES),

  Překlad Katalánština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Katalánština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Katalánština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Katalánština
  Tlumočení Čeština <=> Katalánština
  Náš katalánský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích katalánštiny. Spolupracujeme se špičkovými katalánskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad katalánštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v katalánštině, nahrávku katalánským mluvčím, katalánský copywriting a korektury katalánských textů. Ať už poptáváte jakýkoli katalánský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages