key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Preklad Španielčina <=> Slovenčina

  Naša prekladateľská agentúra ponúka profesionálne prekladateľské služby pre jazykové páry zo slovenčiny do španielčiny a zo španielčiny do slovenčiny za veľmi výhodné ceny. Okrem toho vieme preložiť slovenčinu alebo španielčinu do viac ako 70 ďalších cudzích jazykov. Vďaka rozsiahlej sieti externých prekladateľov je Hero Translating jednou z mála prekladateľských agentúr na prekladateľskom trhu, ktoré dokážu profesionálne preložiť španielčinu do takmer akéhokoľvek jazyka!

  Španielčina - história

  Preklad Španielčina => Slovenčina Španielčina je jedným z najrozšírenejších jazykov sveta. Patrí do skupiny románskych jazykov. Je úradným jazykom v Španielsku a vo väčšine štátov Južnej a Strednej Ameriky a v Rovníkovej Guinei. Počet ľudí so španielčinou ako rodným jazykom sa pohybuje okolo 400 miliónov. Prekvapivo viac ľudí s rodným jazykom španielskym nájdeme v Mexiku a nie v Španielsku. Španielsky jazyk je považovaný za jeden z najľahších jazykov na svete....=> MORE

  Preklad Španielčina => Slovenčina

  12 EUR / ns

  Preklad Slovenčina => Španielčina

  14 EUR / ns

  Tlmočenie Slovenčina <=> Španielčina

  40 EUR / hod

  Preklad Slovenčina => Španielčina
  Tlmočenie Slovenčina <=> Španielčina
  Náš španielsky prekladateľský team sa skladá z profesionálnych prekladateľov a rodených hovorcov španielčiny. Spolupracujeme so špičkovými španielskymi webovými copywritermi a editormi, ktorí zvládnu lokalizáciu akéhokoľvek softwarového produktu či webových stránok. Taktiež ponúkame súdny preklad španielčiny, konzekutívne, sprievodné a konferenčné tlmočenie v španielčine, nahrávku španielskym hovorcom, španielsky copywriting a korektúry španielskych textov. Nech už dopytujete akýkoľvek španielsky preklad, Hero Translating Vám ho dodá k Vašej plnej spokojnosti.

 

 
languages