email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Albánština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do albánštiny a z albánštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo albánštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit albánštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Albánština - historie

  Překlad Albánština => Čeština Albánština je unikátní indoevropský jazyk, který mluví 6 – 10 milionů lidí, především v Albánii a Kosovu, kde plní funkci úředního jazyka. Její mluvčí však nalezneme i v okolních státech Balkánu. Jako je Makedonie, Černá Hora jižní Srbsko. Albánsky také hovoří albánské komunity v Řecku, na východním pobřeží jižní Itálie a na Sicílii. Asi 3 miliony Albánců nalezneme také v Holandsku, Skandinávii, Švýcarsku, Německu, UK, Turecku, Austrálii, na Novém Zélandě, v Kanadě a USA. V roce 1854 jazykovědec Franz Bopp doložil, že albánština je skutečně indoevropský jazyk, ačkoliv tvoří samostatnou větev indoevropské jazykové rodiny. Někteří lingvisté ji spojují s baltoslovanskými a germánskými jazyky, jiní s řečtinou a arménštinou. Albánština se zapisuje latinkou. V minulosti byla ovlivněna turečtinou i slovanskými jazyky.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (ME), (RS), Bitola (MK), Elbasan (AL), Korce (AL), Kumanovo (MK), Lushnje (AL), Negotino (MK), Ohrid (MK), Peja (AL), Prilep (MK), Skopje (MK), Stip (MK), Stuga (MK), Tirana (AL), Vinica (MK), Vlora (AL),

  Překlad Albánština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Albánština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Albánština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Albánština
  Tlumočení Čeština <=> Albánština
  Náš albánský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích albánštiny. Spolupracujeme se špičkovými albánskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad albánštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v albánštině, nahrávku albánským mluvčím, albánský copywriting a korektury albánských textů. Ať už poptáváte jakýkoli albánský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages