email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Arabština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do arabštiny a z arabštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo arabštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit arabštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Arabština - historie

  Překlad Arabština => Čeština Arabština je centrální semitský jazyk, do semitských jazyků spolu s ní spadá například příbuzná hebrejština či syrština. Ze semitských jazyků je arabština nejrozšířenější a mluví jí nejvíce lidí, více než 280 milionů rodilých mluvčí (většinou žijících na Středním východě a v severní Africe) a 250 milionů lidí, pro které je druhým jazykem. Arabština má mnoho různých mluvených variant, které se liší v závislosti na regionu; na školách a univerzitách se však většinou učí spisovná arabština, která se používá i v zaměstnání a v médiích. Ta je založena na klasické arabštině, jazyku literatury a liturgickém jazyku islámu. Arabština byla ve středověku jedním z hlavních nositelů kultury v Evropě – to spolu s blízkostí arabské a evropské civilizace a 700 lety arabské nadvlády na Iberském poloostrově způsobilo, že vliv arabštiny je patrný v mnoha jiných jazycích. Arabština také obsahuje řadu výpůjček z různých jazyků – historicky z hebrejštiny, perštiny a syrštiny, ale také ze současných evropských jazyků. V hovorovém jazyce se objevují odstředivé tendence. Je to hlavně kvůli nesrovnalostem mezi psanou a mluvenou formou. Arabština se píše arabským písmem a v mluvené řeči využívá mnoho hlásek, jež se v evropských jazycích vůbec nevyskytují. Je úředním jazykem mnoha států, například Egypta, Maroka, Ománu, Spojených arabských emirátů, Jordánska, Tuniska a mnohých dalších, a je rovněž jedním z oficiálních jazyků OSN.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  6th Of October City (EG), Abu Dhabi (AE), Agadir (MA), Al Buraimi (OM), Al Karak (JO), Al Khuwair (OM), Alexandria (EG), Amman (JO), Aquaba (JO), Aswan (EG), Az Zarqua (JO), Banha (EG), Bizerte (TN), Cairo (EG), Casablanca (MA), Dubai (AE), Etisalat (AE), Fes (MA), Fujairah (AE), Giza (EG), Heliopolis (EG), Hurghada (EG), Jumeirah (AE), Les Berges Du Lac (TN), Madaba (JO), Marrakech (MA), Muscat (OM), Nador (MA), Oujda (MA), Port Said (EG), Rabat (MA), Saham (OM), Salt (JO), Salé (MA), Sharjah (AE), Sousse (TN), Sur (OM), Tangier (MA), Tanta (EG), Taza (MA), Tunis (TN),

  Překlad Arabština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Arabština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Arabština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Arabština
  Tlumočení Čeština <=> Arabština
  Náš arabský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích arabštiny. Spolupracujeme se špičkovými arabskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad arabštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v arabštině, nahrávku arabským mluvčím, arabský copywriting a korektury arabských textů. Ať už poptáváte jakýkoli arabský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages