email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Arménština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do arménštiny a z arménštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo arménštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit arménštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Arménština - historie

  Překlad Arménština => Čeština Arménština je jazykem arménského národa. Ten se rozkládá jak v Arménii, tak i v okolních státech, např. Ázerbájdžánu. Patří do skupiny indoevropských jazyků a používá arménské písmo. Je to velmi starý jazyk. První prokázané zmínky o něm pocházejí z 5. století našeho letopočtu (překlad Bible). Předchozí historie jazyka je nejasná a je předmětem četných spekulací. Mluví jím podle odhadu asi 5,5 milionů obyvatel. V dnešní době existují dvě základní varianty moderní arménštiny, západní a východní větev. Avšak pouze východní větev je oficiálním jazykem Arménie. Arménsky hovoří rovněž komunity v Rusku, Íránu, Francii, Turecku, Libanonu, Sýrii, Gruzii, USA a Kanadě. Klasická arménština (Grabar) převzala mnohá slova se středoíránských jazyků s několika drobnými výpůjčkami z řečtiny, syrštiny a latiny. Střední arménština (11. – 15. století n.l.) si půjčovala z arabštiny, turečtiny, perštiny a latiny. Moderní dialekty obsahují řadu slov z moderní turečtiny a perštiny. Historický vývoj arménštiny je tak těžké určit proto, že si půjčovala mnoho slov jak z íránských jazyků, tak z řečtiny.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Echmiadzin (AM), Jerevan (AM), Vanadzor (AM), Vedi (AM),

  Překlad Arménština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Arménština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Arménština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Arménština
  Tlumočení Čeština <=> Arménština
  Náš arménský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích arménštiny. Spolupracujeme se špičkovými arménskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad arménštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v arménštině, nahrávku arménským mluvčím, arménský copywriting a korektury arménských textů. Ať už poptáváte jakýkoli arménský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages