email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Běloruština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do běloruštiny a z běloruštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo běloruštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit běloruštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Běloruština - historie

  Překlad Běloruština => Čeština Běloruština je východoslovanských jazykem, kterým se mluví hlavně v Bělorusku, ale rodilí mluvčí se najdou i v Rusku, na Ukrajině a v Polsku. Tento jazyk je velmi podobný ruštině a ukrajinštině. Podle průzkumu z roku 1999 bělorusky doma mluví 3 686 000 obyvatel Běloruska (36,7 % celkového obyvatelstva), přičemž zhruba 6 984 000 Bělorusů (85,6 % obyvatel) ji označilo za svůj rodný jazyk. Podle některých odhadů na světě bělorusky mluví více než 9 milionů lidí. Běloruština se píše cyrilicí v moderní běloruské podobě z roku 1918, obsahující 32 písmen. Do 11. – 12. století se ojediněle používala i hlaholice, a existuje i běloruská verze latinky, která byla vytvořena v 19. století. Některé písemné památky jsou psány také běloruskou arabskou abecedou. Spisovná běloruská gramatika ve své moderní podobě se používá od roku 1959, s drobnými úpravami z roku 1985.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Borisov (BY), Brest (BY), Chita (RU), Dnipropetrovsk (UA), Donetsk (UA), Gomel (BY), Grodno (BY), Irkutsk (RU), Kazan (RU), Kharkiv (UA), Kiev (UA), Lviv (UA), Minsk (BY), Mogilev (BY), Moscow (RU), Mozyr (BY), Odessa (UA), Omsk (RU), Saint Petersburg (RU), Samara (RU), Smolensk (RU), Vitebsk (BY), Vladivostok (RU), Yekaterinburg (RU),

  Překlad Běloruština => Čeština

  290 CZK / ns

  Překlad Čeština => Běloruština

  350 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Běloruština

  900 CZK / hod

  Překlad Čeština => Běloruština
  Tlumočení Čeština <=> Běloruština
  Náš běloruský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích běloruštiny . Spolupracujeme se špičkovými běloruskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad běloruštiny , konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v běloruštině, nahrávku běloruským mluvčím, běloruský copywriting a korektury běloruských textů. Ať už poptáváte jakýkoli běloruský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages