email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Chorvatština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do chorvatštiny a z chorvatštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo chorvatštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit chorvatštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Chorvatština - historie

  Překlad Chorvatština => Čeština Chorvatština je jihoslovanský jazyk podobný srbštině a bosenštině. Patří k středo a jihoslovanskému diasystému známému jako srbochorvatština. Mluví se jí v Chorvatsku a dále pak v Bosně a Hercegovině. Dále se jí mluví také v italském regionu Molise. Jazyk si uchovávají také příslušníci chorvatské diaspory v mnoha dalších zemích. Chorvatsky mluví celkem 6,2 milionů lidí. Dnešní spisovná chorvatština je produktem více než devíti staletí literárního vývoje založeným na církevní slovanštině ve směsi s místním dialektem. Církevní slovanština z literatury vymizela asi před pěti staletími. Od té doby je literatura psána čistě místním lidovým jazykem. Chorvatština je velmi oblíbeným jazykem především kvůli turismu. Má velmi podobnou skladbu slov i slovní zásobu jako čeština, proto není pro Čechy těžké jí porozumět.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Banja Luka (BA), Bihac (BA), Bijeljina (BA), Brcko (BA), Dubrovnik (HR), Jajce (BA), Karlovac (HR), Mostar (BA), Opatija (HR), Pula (HR), Rijeka (HR), Sarajevo (BA), Split (HR), Trogir (HR), Tuzla (BA), Visegrad (BA), Visoko (BA), Vodice (HR), Zadar (HR), Zagreb (HR),

  Překlad Chorvatština => Čeština

  290 CZK / ns

  Překlad Čeština => Chorvatština

  350 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Chorvatština

  900 CZK / hod

  Překlad Čeština => Chorvatština
  Tlumočení Čeština <=> Chorvatština
  Náš chorvatský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích chorvatštiny. Spolupracujeme se špičkovými chorvatskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad chorvatštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v chorvatštině, nahrávku chorvatským mluvčím, chorvatský copywriting a korektury chorvatských textů. Ať už poptáváte jakýkoli chorvatský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages