email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Estonština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do estonštiny a z estonštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo estonštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit estonštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Estonština - historie

  Překlad Estonština => Čeština Estonština patří do větve ugrofinských jazyků a je úzce spřízněná s finštinou. Jedná se o jeden z mála evropských jazyků, který není indoevropského původu. Bez ohledu na slovní zásobu vypůjčenou z jazyků sousedních zemí není estonština příbuzná ani se švédštinou, ani s lotyštinou ani s ruštinou, což jsou všechno indoevropské jazyky. Estonština je jen vzdáleně příbuzná s maďarštinou, ale příslušníci obou národů si vzájemně nerozumí. Během doby byla poněkud ovlivněna také dolnoněmeckým nářečím, spisovnou němčinou, švédštinou, ruštinou a lotyštinou a asi třetina její slovní zásoby pochází z germánských jazyků. Mluví se jí v Estonsku a pak také na jižním pobřeží Finska. Tento jazyk používá latinku s několika doplňky. Estonština je oficiálním jazykem Estonska a Evropské unie. Estonštinou mluví přibližně 1,1 milionu obyvatel. Její výslovnost je relativně jednoduchá, neboť co vidíme, to také vyslovujeme. Zajímavostí také je, že tento jazyk má 14 pádů.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Espoo (FI), Helsinky (FI), Joensuu (FI), Jyväskylä (FI), Kajaani (FI), Keila (EE), Kotka (FI), Maardu (EE), Narva (EE), Parnu (EE), Tallinn (EE), Tampere (FI), Tartu (EE), Turku (FI), Vaasa (FI), Vantaa (FI), Viimsi (EE), Viljandi (EE),

  Překlad Estonština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Estonština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Estonština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Estonština
  Tlumočení Čeština <=> Estonština
  Náš estonský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích estonštiny. Spolupracujeme se špičkovými estonskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad estonštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v estonštině, nahrávku estonským mluvčím, estonský copywriting a korektury estonských textů. Ať už poptáváte jakýkoli estonský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages