email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Finština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do finštiny a z finštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo finštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit finštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Finština - historie

  Překlad Finština => Čeština Finština patří mezi ugrofinské jazyky a jejich baltsko – finskou skupinu. Tato skupina se řadí mezi uralské jazyky. Zahrnuje také estonštinu a další jazyky národnostních menšin žijících na Baltském pobřeží, jimž je finština podobná. Odhaduje se, že finsky hovoří kolem 6 milionů rodilých mluvčích, z nichž většina žije ve Finsku. Zatímco ve Finsku patří k úředním jazykům země, ve Švédsku a Norsku jsou její dialekty oficiálně uznávanými jazyky národnostních menšin. Finština je dále oficiálním jazykem Evropské unie a jedním z pracovních jazyků Nordického výboru. Tento jazyk je považován za složitý, přestože má pravidelnější gramatiku než čeština. Finština je ovlivněna cizími jazyky, především švédštinou, němčinou, později ruštinou, a dnes zejména angličtinou. Nejčastěji bývá srovnávána s maďarštinou nebo estonštinou.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Espoo (FI), Helsinky (FI), Joensuu (FI), Jyväskylä (FI), Kajaani (FI), Kotka (FI), Tampere (FI), Turku (FI), Vaasa (FI), Vantaa (FI),

  Překlad Finština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Finština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Finština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Finština
  Tlumočení Čeština <=> Finština
  Náš finský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích finštiny. Spolupracujeme se špičkovými finskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad finštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v finštině, nahrávku finským mluvčím, finský copywriting a korektury finských textů. Ať už poptáváte jakýkoli finský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages