email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Francouzština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do francouzštiny a z francouzštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo francouzštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit francouzštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Francouzština - historie

  Překlad Francouzština => Čeština Francouzština patří do skupiny románských jazyků, které vznikly z latiny, ale byla ovlivněna i keltskými jazyky a germánským jazykem po-římských franckých dobyvatelů. Je mateřským jazykem více než 100 milionů lidí a druhým jazykem dalších 190 milionů. Dalších 200 milionů lidí se dorozumí francouzsky jako cizím jazykem. Nevýznamnější počet mluvčích pochází z 54 různých zemí, a mluví se jí především ve Francii, Belgii, Švýcarsku, Lucembursku, Monaku, Kanadě a řadě zemí ve frankofonní Africe. Až do poloviny 20. století byla francouzština mezinárodním diplomatickým jazykem a jazykem evropských vzdělanců. Dnes je 7. nejrozšířenějším jazykem na světě a v organizacích jako EU, NATO nebo OSN slouží jako hlavní komunikační jazyk. Z francouzštiny pochází velká část mezinárodních slov. Až 70 % slov v dnešní angličtině má francouzský původ. Je jedním z nejtěžších jazyků světa především kvůli svému pravopisu, výslovnosti a gramatice.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Antwerp (BE), Ath (BE), Basel (CH), Belmont (CH), Bern (CH), Brest (FR), Bruges (BE), Brussels (BE), Butare (RW), Calgary (CA), Cambridge (CA), Cannes (FR), Dion (FR), Eischen (LU), Geneva (CH), Gent (BE), Grenoble (FR), Halle (BE), Hamilton (CA), Hasselt (BE), Kigali (RW), Kingston (CA), Lausanne (CH), Leuven (BE), Luxembourg (LU), Lyon (FR), Marseille (FR), Mechelen (BE), Monaco Ville (MC), Mons (BE), Montreal (CA), Montreux (CH), N\'Djamena (TD), Nice (FR), Niederanven (LU), Ottawa (CA), Paris (FR), Strassen (LU), Toronto (CA), Toulouse (FR), Vancouver (CA), Versailles (FR), Victoria (CA), Winnipeg (CA), Zurich (CH),

  Překlad Francouzština => Čeština

  290 CZK / ns

  Překlad Čeština => Francouzština

  350 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Francouzština

  900 CZK / hod

  Překlad Čeština => Francouzština
  Tlumočení Čeština <=> Francouzština
  Náš francouzský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích francouzštiny. Spolupracujeme se špičkovými francouzskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad francouzštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v francouzštině, nahrávku francouzským mluvčím, francouzský copywriting a korektury francouzských textů. Ať už poptáváte jakýkoli francouzský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages