email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Gruzínština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do gruzínštiny a z gruzínštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo gruzínštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit gruzínštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Gruzínština - historie

  Překlad Gruzínština => Čeština Gruzínština je oficiálním jazykem kavkazské republiky Gruzie. Mluví se jím však i v Íránu a Ázerbajdžánu. Patří mezi jihokavkazské jazyky. Tento jazyk zahrnuje asi 4,1 miliony mluvčích a používá gruzínské písmo, které má 33 písmen přesně odpovídajících výslovnosti. Gruzínština je nejdůležitějším z jihokavkazských jazyků, které dále zahrnují také svanštinu, megrelštinu a lazštinu. Gruzínština je liturgický jazyk jižního Kavkazu včetně národů mluvících kartvelskými jazyky. Existuje i židovská gruzínština, kterou mluví dalších 20 000 lidí v Gruzii a asi 60 000 po světě, hlavně v Izraeli. První zmínky o mluvené gruzínštině pocházejí asi z 2. století n.l. Písemnou podobu vytvořila po konverzi ke křesťanství ve 4. století, která vedla ke vzniku nového literárního jazyka založeného na funkcích a konvencích aramejštiny a statutu nového státního náboženství. V 5. století vznikly první gruzínské texty, palimpsesty a literární díla.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Columbus (GE), Rustavi (GE), Tbilisi (GE),

  Překlad Gruzínština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Gruzínština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Gruzínština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Gruzínština
  Tlumočení Čeština <=> Gruzínština
  Náš gruzínský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích gruzínštiny. Spolupracujeme se špičkovými gruzínskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad gruzínštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v gruzínštině, nahrávku gruzínským mluvčím, gruzínský copywriting a korektury gruzínských textů. Ať už poptáváte jakýkoli gruzínský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages