email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Hebrejština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do hebrejštiny a z hebrejštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo hebrejštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit hebrejštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Hebrejština - historie

  Překlad Hebrejština => Čeština Hebrejština je semitský jazyk afroasijské jazykové skupiny a jeden z nejstarších živých jazyků světa. Existují důkazy o její existenci jako samostatného jazyka už v roce 1100 před Kristem. Vedle arabštiny je jedním ze dvou úředních jazyků v Izraeli a hlavním jazykem židovského národa po celém světě. Moderní hebrejštinou hovoří víc než 7 milionů Izraelců a asi 200 000 lidí v USA. Klasická hebrejština se používá v Písmu, v modlitbách a ke studiu v židovské komunitě už víc než dvě tisíciletí. Starověká hebrejština je také liturgickým jazykem Samaritánů, kterých přežilo do dnešní doby 700. Ti však dnes hovoří moderní hebrejštinou nebo palestinskou arabštinou. Jádro Starého Zákona je psáno klasickou hebrejštinou. V pozdější době nahradila biblický jazyk mluvená aramejština, ale hebrejština se nadále používala jako jazyk rituálů, modliteb, literatury a písemné komunikace. Jazyk se dále rozvíjel až do 9, století, kdy začal ustupovat a omezoval se jen pro liturgické účely. Dnešní hebrejština je odvozována od biblického dialektu, jehož původ se datuje do 6. století před Kristem. Hebrejština dříve přejímala slova z arabštiny a aramejštiny. Dnešní hebrejština je ovlivněna ruštinou i angličtinou.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Arad (IL), Haifa (IL), Jerusalem (IL), Nazareth (IL), Netanya (IL), Tel Aviv (IL),

  Překlad Hebrejština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Hebrejština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Hebrejština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Hebrejština
  Tlumočení Čeština <=> Hebrejština
  Náš hebrejský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích hebrejštiny. Spolupracujeme se špičkovými hebrejskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad hebrejštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v hebrejštině, nahrávku hebrejským mluvčím, hebrejský copywriting a korektury hebrejských textů. Ať už poptáváte jakýkoli hebrejský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages