email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Hindština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do hindštiny a z hindštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo hindštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit hindštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Hindština - historie

  Překlad Hindština => Čeština Hindština je indoevropským jazykem používaným především v severní a střední Indii. V současné době je druhým nejužívanějším jazykem na světě, neboť jím mluví 337 milionů lidí. Je úředním jazykem Indie. V roce 2008 se k hindštině jako své mateřské řeči přihlásilo asi 500-680 milionů lidí. Hindština je ústavou prohlášena za jeden ze dvou oficiálních jazyků komunikace federální vlády Indie a jedním z 22 pracovních jazyků v zemi. Používá se společně s angličtinou. Spisovná hindština (hindustánština) je také úředním jazykem ostrova Fidži a mluví se jí také na Cejlonu, na ostrově Mauritius, v Nepálu, Surinam a Barmě. Hindština pochází z perštiny a znamená „indický“. Hindština se vyvinula ze sanskrtu. Samostatným perským dialektem téhož jazyka je urdština. Slovosled ve větách je stejně jako v japonštině podmět-předmět-sloveso. Řada slov je perského a arabského původu. Moderní hindština je v dnešní době ovlivněna angličtinou.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Ahmedabad (IN), Bangalore (IN), Belle Mare (MU), Biratnagar (NP), Birganj (NP), Chennai (IN), Drenas (SR), Hyderabad (IN), Jaipur (IN), Kathmandu (NP), Kaushaltar (NP), Kolkata (IN), Lalitpur (NP), Mumbai (IN), Nagpur (IN), Neipyijto (MM), New Delhi (IN), Paramaribo (SR), Port Louis (MU), Quatre Bornes (MU), Raipur (IN), Rose Hill (MU), St. Pierre (MU), Suva (FJ), Vadodara (IN),

  Překlad Hindština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Hindština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Hindština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Hindština
  Tlumočení Čeština <=> Hindština
  Náš hindský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích hindštiny. Spolupracujeme se špičkovými hindskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad hindštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v hindštině, nahrávku hindským mluvčím, hindský copywriting a korektury hindských textů. Ať už poptáváte jakýkoli hindský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages