email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Indonéština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do indonéštiny a z indonéštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo indonéštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit indonéštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Indonéština - historie

  Překlad Indonéština => Čeština Indonéština patří do skupiny austronéských jazyků a vychází z jedné z variant klasické malajštiny. Je úředním jazykem v Indonésii. Mluví se jím také ve Východním Timoru díky desetiletím vojenské okupace. Tímto jazykem mluví přibližně 200 milionů lidí. Je to bývalá lingua franca Indonéského souostroví a takto fungovala po několik staletí. Úředním jazykem se stala v souvislosti s Vyhlášením nezávislosti v roce 1945. Jen asi 17 milionů lidí hovoří indonésky jako mateřským jazykem, pro většinu ostatních obyvatel Indonésie je to jen druhý jazyk. Většina rodilých Indonézanů mluví ještě dalším regionálním jazykem nebo dialektem. Indonéština je především jazykem formálního vzdělání, státních sdělovacích prostředků, dalších forem komunikace a obchodu. Indonéština je považována za otevřený jazyk. Je ovlivněna sanskrtem, čínštinou, arabštinou, portugalštinou, nizozemštinou a angličtinou. Indonéština je považována za jeden z nejsnadnějších jazyků. Slovesa se nečasují, neexistují koncovky množného čísla ani členy. Jazyk se píše latinkou.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (TL), Bandung (ID), Batu (ID), Bogor (ID), Denpasar (ID), Jakarta (ID), Malang (ID), Medan (ID), Padang (ID), Pontianak (ID), Semarang (ID),

  Překlad Indonéština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Indonéština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Indonéština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Indonéština
  Tlumočení Čeština <=> Indonéština
  Náš indonéský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích indonéštiny. Spolupracujeme se špičkovými indonéskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad indonéštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v indonéštině, nahrávku indonéským mluvčím, indonéský copywriting a korektury indonéských textů. Ať už poptáváte jakýkoli indonéský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages