email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Italština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do italštiny a z italštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo italštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit italštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Italština - historie

  Překlad Italština => Čeština Italština je románský jazyk, kterým mluví asi 60 milionů lidí v Itálii a celkem asi 70 milionů na celém světě, s velkými národnostními menšinami ve 29 zemích. Je také úředním jazykem nejen v Itálii, ale i v San Marinu, Švýcarsku a Vatikánu, ve Slovinsku a Chorvatsku. Italština vznikla postupným vývojem z hovorové (vulgární) latiny. Je tedy nejvíce podobná latině a na rozdíl od většiny ostatních románských jazyků si zachovala kontrast mezi krátkými a dlouhými souhláskami, který existuje v latině. Podobně jako ostatní románské jazyky si také uchovala slovotvorný význam slovního přízvuku. Část slovní zásoby pochází i z germánských jazyků z dob pořímské invaze barbarských kmenů. U některých slov je patrný vliv arabštiny. Spisovná italština, která byla vyhlášena po sjednocení země, je založena na toskánském nářečí Florencie.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Bari (IT), Basel (CH), Belmont (CH), Bern (CH), Bologna (IT), Celje (SI), Dravograd (SI), Dubrovnik (HR), Florence (IT), Geneva (CH), Karlovac (HR), Kranj (SI), Lausanne (CH), Ljubljana (SI), Maribor (SI), Milan (IT), Montreux (CH), Naples (IT), Nova Gorica (SI), Opatija (HR), Palermo (IT), Postojna (SI), Ptuj (SI), Pula (HR), Rijeka (HR), Rome (IT), San Marino (SM), Split (HR), Trieste (IT), Trogir (HR), Turin (IT), Vatican City (VA), Velenje (SI), Verona (IT), Vodice (HR), Zadar (HR), Zagreb (HR), Zurich (CH),

  Překlad Italština => Čeština

  350 CZK / ns

  Překlad Čeština => Italština

  450 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Italština

  1,000 CZK / hod

  Překlad Čeština => Italština
  Tlumočení Čeština <=> Italština
  Náš italský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích italštiny. Spolupracujeme se špičkovými italskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad italštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v italštině, nahrávku italským mluvčím, italský copywriting a korektury italských textů. Ať už poptáváte jakýkoli italský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages