email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Japonština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do japonštiny a z japonštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo japonštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit japonštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Japonština - historie

  Překlad Japonština => Čeština Japonština je jazyk, jehož přesný původ není znám. I když je nepříbuzná čínštině, 1500 let vzájemného kontaktu obou jazyků vedlo k převzetí řady slov i některých čínských slovotvorných modelů. Tento vliv je patrný i v japonském písmu a gramatice. Japonština se píše třemi různými způsoby, kterým se říká kanji, hiragana a katakana, a které jsou založeny na upravených čínských znacích. Systém japonského písma patří k nejsložitějším na světě. Moderní japonština používá i latinské písmo, zejména pro názvy a loga společností, reklamu a počítačové texty. Od 19. století si japonština začala půjčovat slova i z indoevropských jazyků, především z angličtiny. Díky historickým obchodním vztahům s Portugalskem a později Holandskem je japonština rovněž do jisté míry ovlivněna portugalskou a holandskou slovní zásobou. Japonština patří k deseti nejrozšířenějším jazykům světa co do počtu mluvčích. Jedná se o jazyk, kterým mluví přibližně 130 milionů lidí. Většina z nich žije v Japonsku, ostatní mluvčí jsou roztroušeni po celém světě, převážně v USA, Brazílii a v dalších zemích. Další 2 miliony používají japonštinu jako jejich druhý jazyk. Japonština je aglutinační jazyk s mnoha úrovněmi stupně zdvořilosti promluvy.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Fukuoka (JP), Kani (JP), Kobe (JP), Nagoya (JP), Okinawa (JP), Osaka (JP), Suzuka (JP), Tokyo (JP), Tsurugashima (JP), Yokohama (JP),

  Překlad Japonština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Japonština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Japonština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Japonština
  Tlumočení Čeština <=> Japonština
  Náš japonský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích japonštiny. Spolupracujeme se špičkovými japonskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad japonštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v japonštině, nahrávku japonským mluvčím, japonský copywriting a korektury japonských textů. Ať už poptáváte jakýkoli japonský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages