email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Kazaština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do kazaštiny a z kazaštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo kazaštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit kazaštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Kazaština - historie

  Překlad Kazaština => Čeština Kazaština je nejrozšířenější turkický jazyk. Mluví se jím hlavně v Kazachstánu, kde je oficiálním jazykem, ale také v Číně a v Mongolsku, v Uzbekistánu a středoasijských státech, včetně Ruska, kde je kazašských mluvčích podle sčítání lidu v roce 2002 asi 560 000. Dále se kazašsky mluví i v Afghánistánu, Íránu a Turecku. Celkem zahrnuje něco kolem 12 milionů mluvčích, z toho 10 milionů v Kazachstánu a přes 1 milion v Číně. Je blízce příbuzná kirgizštině. V Kazachstánu a Mongolsku se zapisuje cyrilicí, zatímco v Číně se používá písmo odvozené z arabštiny. V minulosti se psala latinkou, cyrilicí a arabským písmem.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (CN), Aktau (KZ), Aktobe (KZ), Almaty (KZ), Astana (KZ), Beijing (CN), Chengdu (CN), Guangzhou (CN), Hong Kong (CN), Karagandy (KZ), Kostanay (KZ), Nanjing (CN), Ningbo (CN), Peking (CN), Shanghai (CN), Taldykorgan (KZ), Temirtau (KZ),

  Překlad Kazaština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Kazaština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Kazaština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Kazaština
  Tlumočení Čeština <=> Kazaština
  Náš kazašský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích kazaštiny. Spolupracujeme se špičkovými kazašskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad kazaštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v kazaštině, nahrávku kazašským mluvčím, kazašský copywriting a korektury kazašských textů. Ať už poptáváte jakýkoli kazašský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages