email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Khmerština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do khmerštiny a z khmerštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo khmerštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit khmerštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Khmerština - historie

  Překlad Khmerština => Čeština Khmerština je oficiálním jazykem Kambodže. Je druhým nejrozšířenějším austroasijským jazykem (po vietnamštině). Počet jeho mluvčích je těžko odhadnutelný. Pohybuje se kolem několik desítek milionů. Jazyk používá vlastní khmerské písmo. Khmerština byla v minulosti výrazně ovlivněna sanskrtem a páli, především díky buddhismu a hinduismu. Khmerština se díky geografické blízkosti navzájem ovlivňovala s těmito jazyky: thajština, laoština, vietnamština a chamština, avšak od těchto jazyků se liší tím, že se v jejím případě nejedná o tonální jazyk. Jednotlivá nářečí khmerštiny jsou navzájem srozumitelná. V roce 2004 bylo celkem na světě 15 – 21 milionů mluvčích, z toho asi 12 milionů v Kambodži, 1 milion ve Vietnamu a 1 milion v Thajsku. Zbytek tvořili emigranti do jiných zemí, především Francie, USA, Austrálie a Kanady.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Ayutthaya (TH), Bangkok (TH), Chiang Mai (TH), Da Nang (VN), Ha Noi (VN), Haiphong (VN), Hat Yai (TH), Ho Chi Minh (VN), Kanchanburi (TH), Nha Trang (VN), Nonthaburi (TH), Pathum Thani (TH), Phnom Penh (KH), Phnom Penh (KH),

  Překlad Khmerština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Khmerština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Khmerština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Khmerština
  Tlumočení Čeština <=> Khmerština
  Náš khmerský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích khmerštiny. Spolupracujeme se špičkovými khmerskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad khmerštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v khmerštině, nahrávku khmerským mluvčím, khmerský copywriting a korektury khmerských textů. Ať už poptáváte jakýkoli khmerský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages