email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Kyrgyzština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do kyrgyzštiny a z kyrgyzštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo kyrgyzštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit kyrgyzštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Kyrgyzština - historie

  Překlad Kyrgyzština => Čeština Kyrgyzština je oficiálním jazykem kyrgyzského národa, žijícího v Kyrgyzstánu, vedle ruštiny. Je východoturkickým jazykem a nejvíce se podobá kazaštině a ujgurštině. Mluví jím asi 3,1 milionu obyvatel. Kromě Kyrgyzstánu jej můžeme zaslechnout i v Kazachstánu a Uzbekistánu, v Číně, Afghánistánu, Tádžikistánu, Turecku, Pákistánu a Rusku. Díky dlouhému působení SSSR je zapisován cyrilicí, ale dříve byly známy i formy latinky a arabského písma. Jazyk je příbuzný altajským jazykům západní Sibiře a vzdáleně kazaštině.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Bishkek (KG),

  Překlad Kyrgyzština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Kyrgyzština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Kyrgyzština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Kyrgyzština
  Tlumočení Čeština <=> Kyrgyzština
  Náš kyrgyzský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích kyrgyzštiny. Spolupracujeme se špičkovými kyrgyzskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad kyrgyzštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v kyrgyzštině, nahrávku kyrgyzským mluvčím, kyrgyzský copywriting a korektury kyrgyzských textů. Ať už poptáváte jakýkoli kyrgyzský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages