email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Litevština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do litevštiny a z litevštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo litevštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit litevštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Litevština - historie

  Překlad Litevština => Čeština Litevština je jedním ze dvou žijících baltských jazyků, společně s lotyštinou, se kterou tvoří samostatnou větev indoevropských jazyků. Ostatní baltské jazyky zanikly. Ačkoliv je litevština příbuzná lotyštině, oba jazyky nejsou navzájem srozumitelné. Podobně jako lotyština využívá jedné z verzí latinky. Tento východobaltský jazyk je úředním jazykem Litvy a patří k oficiálním jazyků Evropské unie. Litevštinou se mluví i v jiných státech světa, především však v okolních státech Litvy, a pak také díky emigraci v Americe. Dohromady jím mluví 4 miliony lidí na světě, z toho 3,5 milionu žije v Litvě. Národnostní menšiny Litevců žijí dále v Bělorusku, Lotyšsku, Polsku, ruském regionu Kaliningrad, a litevští emigranti žijí v Izraeli, Argentině, Austrálii, Brazílii, Kanadě, Dánsku, Estonsku, Francii, na Islandu, v Irsku, Norsku, Rusku, Švédsku, Británii, Spojených státech, Uruguay a Španělsku.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Jelgava (LV), Jonava (LT), Jurmala (LV), Kaunas (LT), Kelme (LT), Klaipeda (LT), Marijampol? (LT), Ogre (LV), Riga (LV), Varena (LT), Ventspils (LV), Vilnius (LT), Zarasai (LT),

  Překlad Litevština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Litevština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Litevština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Litevština
  Tlumočení Čeština <=> Litevština
  Náš litevský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích litevštiny. Spolupracujeme se špičkovými litevskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad litevštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v litevštině, nahrávku litevským mluvčím, litevský copywriting a korektury litevských textů. Ať už poptáváte jakýkoli litevský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages