email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Lotyština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do lotyštiny a z lotyštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo lotyštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit lotyštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Lotyština - historie

  Překlad Lotyština => Čeština Lotyština je úředním jazykem Lotyšska a oficiálním jazykem Evropské unie. Vznikla v 16. století. Nejstarší písemné památky pocházejí z roku 1530 a obsahují reprodukci modlitby Otčenáš. Tímto jazykem mluví asi 2 miliony lidí, z toho 1,5 milionu v Lotyšsku. Jazyk má relativně mnoho mluvčích, kteří se lotyšsky naučili, ačkoliv to nebyl jejich mateřský jazyk. To je díky státní jazykové politice. Výsledkem je, že téměř 60% z 900 000 obyvatel Lotyšska jiných národností hovoří lotyšsky. Celkem je lotyština mateřským jazykem asi 60% obyvatel Lotyšska. Díky státním školním osnovám se tento jazyk dostává do řady oborů lidské činnosti a probíhají kampaně na jeho podporu proti expanzi angličtiny a ruštiny. Ruština je v Lotyšsku zvláště neoblíbená díky mnoha letům ruské okupace a politice rusifikace. Tento jazyk také využívá latinku.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Jelgava (LV), Jonava (LT), Jurmala (LV), Kaunas (LT), Kelme (LT), Klaipeda (LT), Marijampol? (LT), Ogre (LV), Riga (LV), Varena (LT), Ventspils (LV), Vilnius (LT), Zarasai (LT),

  Překlad Lotyština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Lotyština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Lotyština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Lotyština
  Tlumočení Čeština <=> Lotyština
  Náš lotyšský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích lotyštiny. Spolupracujeme se špičkovými lotyšskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad lotyštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v lotyštině, nahrávku lotyšským mluvčím, lotyšský copywriting a korektury lotyšských textů. Ať už poptáváte jakýkoli lotyšský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages