email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Maďarština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do maďarštiny a z maďarštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo maďarštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit maďarštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Maďarština - historie

  Překlad Maďarština => Čeština Maďarština je ugrofinský jazyk patřící do skupiny uralských jazyků a není příbuzná s žádnými evropskými jazyky. Mluví se jím oficiálně v Maďarsku a v částech srbské Vojvodiny. Maďarština je rozšířena i v mnoha dalších částech střední Evropy. Používá ji zhruba 14,5 milionů lidí, z toho asi 10 milionů žijících v Maďarsku, kde je úředním jazykem. Asi 2 miliony Maďarů žijí mimo hranice země v oblastech, které byly součástí uherské říše před Trianonskou dohodou (1920). Většina z těchto Maďarů žije v Rumunsku, ale i na Slovensku, v Srbsku, na Ukrajině, v Chorvatsku, Rakousku a Slovinsku. Kromě toho je asi milion Maďarů v různých jiných částech světa. Jazyk používá spřežky, dlouhé samohlásky a přehlásky.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (RS), Arad (RO), Banska Bystrica (SK), Borsa (RO), Brasov (RO), Bratislava (SK), Bucharest (RO), Budapest (HU), Constanta (RO), Debrecen (HU), Deva (RO), Dnipropetrovsk (UA), Donetsk (UA), Eger (HU), Hurbanovo (SK), Kharkiv (UA), Kiev (UA), Kosice (SK), Lviv (UA), Medias (RO), Miskolc (HU), Odessa (UA), Oradea (RO), Pes (HU), Pezinok (SK), Sibiu (RO), Sopron (HU), Szeged (HU), Szombathely (HU), Timisoara (RO), Trencin (SK), Trnava (SK), Zilina (SK),

  Překlad Maďarština => Čeština

  350 CZK / ns

  Překlad Čeština => Maďarština

  450 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Maďarština

  1,000 CZK / hod

  Překlad Čeština => Maďarština
  Tlumočení Čeština <=> Maďarština
  Náš maďarský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích maďarštiny. Spolupracujeme se špičkovými maďarskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad maďarštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v maďarštině, nahrávku maďarským mluvčím, maďarský copywriting a korektury maďarských textů. Ať už poptáváte jakýkoli maďarský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages