email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Malajština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do malajštiny a z malajštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo malajštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit malajštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Malajština - historie

  Překlad Malajština => Čeština Malajština je sice technicky skupina několika samostatných jazyků, ale tyto jazyky jsou dostatečně příbuzné na to, aby byly vzájemně srozumitelné. Patří do větve malajsko-polynéských jazyků, které jsou součástí austronéské jazykové rodiny. Jedná se původně o jazyk Malajců. Jejich rodnou řeč dnes využívá na 300 milionů lidí na celém světě. Jako svou rodnou řeč ji přijalo 30 milionů lidí. Je rozšířena především v Indonésii, dále pak v Bruneti, Malajsii, Singapuru, jižním Thajsku, Myanmaru, na Kokosových ostrovech, na Vánočním ostrově a na Cejlonu. Jednou z forem malajštiny je indonéština, která se také používá ve Východním Timoru díky více než 20 letům indonéské okupace. Malajština je psána latinkou (Rumi) nebo upraveným arabským písmem (Jawi). Rumi je oficiálním písmem v Malajsii a Singapuru. Indonésie používá jiné oficiální písmo také založené na latince. V Brunei se oficiálně používají společně obě písma.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Ayutthaya (TH), Bandar Seri Begawan (BN), Bandung (ID), Bangkok (TH), Batu (ID), Bogor (ID), Chiang Mai (TH), Denpasar (ID), Flying Fish Cove (CX), George Town (MY), Hat Yai (TH), Ipoh (MY), Jakarta (ID), Johor Bahru (MY), Kanchanburi (TH), Klang (MY), Kota Kinabalu (MY), Kuala Lumpur (MY), Kuala Terengganu (MY), Kuching (MY), Malacca Town (MY), Malang (ID), Medan (ID), Neipyijto (MM), Nonthaburi (TH), Padang (ID), Pathum Thani (TH), Pontianak (ID), Semarang (ID), Sembawang (SG), Sengkang (SG), Shah Alam (MY), Singapore (SG), West Island (CC), Woodlands (SG),

  Překlad Malajština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Malajština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Malajština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Malajština
  Tlumočení Čeština <=> Malajština
  Náš malajský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích malajštiny. Spolupracujeme se špičkovými malajskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad malajštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v malajštině, nahrávku malajským mluvčím, malajský copywriting a korektury malajských textů. Ať už poptáváte jakýkoli malajský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages