email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Moldavština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do moldavštiny a z moldavštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo moldavštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit moldavštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Moldavština - historie

  Překlad Moldavština => Čeština Moldavština je oficiální označení rumunštiny v Moldavsku, patří tedy mezi románské jazyky. Původní cyrilice byla, dle ruského vzoru, vyměněna za latinku. Avšak v některých částech Moldavska se stále používá spíše cyrilice. Spisovná moldavština je totožná se spisovnou rumunštinou. Z politických důvodů se však nazývá jinak, na podporu moldavsko-rumunské jazykové identity, která je ustavena jazykovým zákonem Moldavska z roku 1989. Hovorová moldavština odpovídá severovýchodnímu dialektu hovorové rumunštiny, který je jedním z pěti hlavních rumunských dialektů, které se stejně píší, ale jinak vyslovují. Mluví jí asi 2 miliony lidí.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Arad (RO), Borsa (RO), Brasov (RO), Bucharest (RO), Chisinau (MD), Constanta (RO), Deva (RO), Medias (RO), Oradea (RO), Sibiu (RO), Timisoara (RO),

  Překlad Moldavština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Moldavština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Moldavština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Moldavština
  Tlumočení Čeština <=> Moldavština
  Náš moldavský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích moldavštiny. Spolupracujeme se špičkovými moldavskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad moldavštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v moldavštině, nahrávku moldavským mluvčím, moldavský copywriting a korektury moldavských textů. Ať už poptáváte jakýkoli moldavský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages