email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Mongolština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do mongolštiny a z mongolštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo mongolštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit mongolštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Mongolština - historie

  Překlad Mongolština => Čeština Mongolština je nejvýznamnějším jazykem ze skupiny mongolských jazyků. Je mateřským jazykem asi 5,7 milionů lidí, z nichž 2,5 milionu žijí v Mongolsku, kde je úředním jazykem. Mluví se jím však oficiálně i v Číně a používá se i v některých částech Ruska. Hlavní dialekt mongolštiny používá jako písmo upravenou verzi cyrilice, zatímco ve vnitřním Mongolsku se používá tradiční mongolské písmo. Dnešní mongolština se vyvinula ze Střední mongolštiny, kterou se mluvilo v mongolské říši ve 13. – 14. století. Vývoj zahrnoval výrazné změny samohlásek, systému pádů a slovesné struktury. Dnes má jazyk má 7 pádů a objevuje se v něm vokálová harmonie. Vlivem převahy mandarínské čínštiny dnes použití jazyka značně upadá, hlavně mezi městskou mládeží.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Ulan Bator (MN),

  Překlad Mongolština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Mongolština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Mongolština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Mongolština
  Tlumočení Čeština <=> Mongolština
  Náš mongolský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích mongolštiny. Spolupracujeme se špičkovými mongolskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad mongolštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v mongolštině, nahrávku mongolským mluvčím, mongolský copywriting a korektury mongolských textů. Ať už poptáváte jakýkoli mongolský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages