email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Němčina <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do němčiny a z němčiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo němčinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit němčinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Němčina - historie

  Překlad Němčina => Čeština Němčina patří do skupiny západogermánských jazyků a je příbuzná angličtině a holandštině. Používá latinku. Tento jazyk je nejrozšířenějším mateřským jazykem obyvatel Evropské unie a 11. nejrozšířenějším rodným jazykem v celosvětovém měřítku. Mluví jím přibližně 105 mil. lidí v Evropě. V poslední době se sice tvrdí, že je němčina na ústupu, není to však pravda. Němčina je výhradním oficiálním jazykem nejen v Německu a Rakousku, ale také ve Švýcarsku, Lucembursku, Belgii a dokonce i v severní části Itálie. Dále se německy mluví jako menšinovým jazykem v dalších 40 zemích světa. Odhaduje se, že po světě mluví německy dalších 80 milionů lidí. Němčina bývala obchodním a vládním jazykem Habsburské říše zahrnující většiny Střední a Východní Evropy a většina městského obyvatelstva ji používala v celé říši až do poloviny 19. století. Dnes je němčina mezinárodním jazykem obchodu, vědeckého výzkumu, publikací a turistiky. Píše se latinkou a spřežkovým pravopisem. Podstatná jména se píší velkými písmeny.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Basel (CH), Belmont (CH), Berlin (DE), Bern (CH), Dortmund (DE), Dresden (DE), Essen (DE), Frankfurt am Main (DE), Geneva (CH), Graz (AT), Hamburg (DE), Hannover (DE), Innsbruck (AT), Kaprun (AT), Klagenfurt (AT), Lausanne (CH), Leipzig (DE), Linz (AT), Montreux (CH), München (DE), Salzburg (AT), Steyr (AT), Stuttgart (DE), Vienna (AT), Villach (AT), Zurich (CH),

  Překlad Němčina => Čeština

  250 CZK / ns

  Překlad Čeština => Němčina

  290 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Němčina

  800 CZK / hod

  Překlad Čeština => Němčina
  Tlumočení Čeština <=> Němčina
  Náš německý překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích němčiny. Spolupracujeme se špičkovými německými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad němčiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v němčině, nahrávku německým mluvčím, německý copywriting a korektury německých textů. Ať už poptáváte jakýkoli německý překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages