email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Nizozemština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do nizozemštiny a z nizozemštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo nizozemštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit nizozemštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Nizozemština - historie

  Překlad Nizozemština => Čeština Nizozemština je západogermánský jazyk blízce příbuzný ostatním jazykům této skupiny (angličtina, západní fríština a němčina), avšak s trochu jinou výslovností a pravopisnými pravidly, a vzdáleně příbuzný severogermánským jazykům. Mluví jím asi 22 milionů lidí na světě. Je úředním jazykem pěti zemí, Nizozemska, Nizozemských Antil, Belgie, Surinam a Aruby, a tří unií, Evropské unie, Beneluxu a Unie jihoamerických národů. 16 milionů mluvčích žije v Holandsku a 6 milionů v belgických Flandrech. Víc než 5 milionů lidí hovoří nizozemsky jako cizím jazykem. Nizozemština je také zdrojovým jazykem afrikáns, jednoho z oficiálních jazyků Jihoafrické republiky, a je srozumitelná v Namibii a pro mluvčí některých kreolských jazyků. I nizozemština a afrikáns jsou navzájem v podstatě srozumitelné, avšak jinak se píší, mají jinou slovní zásobu a jazykové regulátory. Holandská jazyková unie koordinuje činnost holandských, vlámských a surinamských lingvistů, jazykovou politiku, výuku jazyků a literaturu. Někdy se pro nizozemštinu používá chybné označení „holandština“, které ve skutečnosti označuje jen dialekty provincie Severní a Jižní Holandsko.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Amsterdam (NL), Antwerp (BE), Arnhem (NL), Ath (BE), Breda (NL), Bruges (BE), Brussels (BE), Drenas (SR), Eindhoven (NL), Gent (BE), Halle (BE), Hasselt (BE), Leuven (BE), Maastricht (NL), Mechelen (BE), Mons (BE), Paramaribo (SR), Rotterdam (NL), Tilburg (NL), Utrecht (NL), Zwolle (NL),

  Překlad Nizozemština => Čeština

  350 CZK / ns

  Překlad Čeština => Nizozemština

  450 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Nizozemština

  1,000 CZK / hod

  Překlad Čeština => Nizozemština
  Tlumočení Čeština <=> Nizozemština
  Náš nizozemský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích nizozemštiny. Spolupracujeme se špičkovými nizozemskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad nizozemštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v nizozemštině, nahrávku nizozemským mluvčím, nizozemský copywriting a korektury nizozemských textů. Ať už poptáváte jakýkoli nizozemský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages