email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Pandžábština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do pandžábštiny a z pandžábštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo pandžábštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit pandžábštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Pandžábština - historie

  Překlad Pandžábština => Čeština Pandžábština je indoevropským jazyk patřící do podskupiny indoíránských jazyků. Používá se v historické oblasti Pandžábu, která leží na severu Indie a v Pákistánu, a v jejich diasporách. Lidé, kteří používají tento jazyk jako svou mateřskou řeč, jsou většinou přívrženci islámu, sikhú a hinduismu. Pandžábština je 11. nejrozšířenějším jazykem v Indii a nejrozšířenějším jazykem Pákistánu. Její status v Jižní Asii je nesporný a podle různých odhadů je 3. – 13. nejrozšířenějším jazykem světa podle počtu rodilých mluvčích, kterých se odhaduje mezi 57 a 88 miliony. Stejně jako hindština, se vyvinula z dialektu sanskrtu. Pro psaní tohoto jazyka se používá především písmo gurmukhi, které je velmi úzce spojeno se sionismem. Přestože většina mluvčích pandžábštiny žije v Pákistánu a tvoří asi polovinu obyvatel země, nemá zde tento jazyk úřední status a nepoužívá se příliš ani jeho písemná podoba, na rozdíl od urdštiny.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (PK), Ahmedabad (IN), Allahabad (PK), Bangalore (IN), Chennai (IN), Hyderabad (IN), Islamabad (PK), Islamabad (PK), Jaipur (IN), Katachi (PK), Kolkata (IN), Mumbai (IN), Nagpur (IN), New Delhi (IN), Peshawar (PK), Raipur (IN), Vadodara (IN),

  Překlad Pandžábština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Pandžábština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Pandžábština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Pandžábština
  Tlumočení Čeština <=> Pandžábština
  Náš pandžábský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích pandžábštiny. Spolupracujeme se špičkovými pandžábskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad pandžábštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v pandžábštině, nahrávku pandžábským mluvčím, pandžábský copywriting a korektury pandžábských textů. Ať už poptáváte jakýkoli pandžábský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages