email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Polština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do polštiny a z polštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo polštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit polštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Polština - historie

  Překlad Polština => Čeština Polština patří do skupiny západoslovanských jazyků, stejně jako čeština, slovenština nebo lužická srbština. Polština, stejně jako mnoho dalších jazyků, se rozšířila do světa díky vystěhovaleckým vlnám, které měly svůj počátek v 19. století. Je mateřským jazykem více než 42 milionů lidí na světě. Významné polské národnostní menšiny najdeme v Litvě, Bělorusku a na Ukrajině. Přestože v historii bylo mnoho pokusů ze strany cizích správců země potlačit polský jazyk, polština přežila, a to v jednotné formě rozšířené po celém Polsku. Polské písmo je odvozeno od latinky s několika drobnými změnami. Polština má velké množství sykavek, např. dż, sz, ż. V polštině se nesetkáme s dlouhými samohláskami. Při výslovnosti se však předposlední slabika automaticky prodlužuje. Jazyk si zachoval staroslovanský systém skloňování se sedmi pády pro podstatná jména, zájmena a adjektiva. Během staletí si polština vypůjčila mnoho slov z jiných jazyků, a to tak, že změnila jejich pravopis tak, aby se přiblížil výslovnosti, ale podle polské fonetiky. Zatímco nedávné výpůjčky pocházejí především z angličtiny, v minulosti byla polská slovní zásoba ovlivněna především latinou, češtinou, italštinou, francouzštinou, němčinou, maďarštinou, turečtinou, starou běloruštinou, ukrajinštinou a ruštinou.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Borisov (BY), Brest (BY), Bydgoszcz (PL), Dnipropetrovsk (UA), Donetsk (UA), Gomel (BY), Grodno (BY), Jonava (LT), Kaunas (LT), Kelme (LT), Kharkiv (UA), Kiev (UA), Klaipeda (LT), Krakow (PL), Lodz (PL), Lublin (PL), Lviv (UA), Marijampol? (LT), Minsk (BY), Mogilev (BY), Mozyr (BY), Odessa (UA), Poznan (PL), Szczecin (PL), Varena (LT), Vilnius (LT), Vitebsk (BY), Warsaw (PL), Wroclaw (PL), Zarasai (LT),

  Překlad Polština => Čeština

  250 CZK / ns

  Překlad Čeština => Polština

  290 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Polština

  800 CZK / hod

  Překlad Čeština => Polština
  Tlumočení Čeština <=> Polština
  Náš polský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích polštiny. Spolupracujeme se špičkovými polskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad polštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v polštině, nahrávku polským mluvčím, polský copywriting a korektury polských textů. Ať už poptáváte jakýkoli polský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages