email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Portugalština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do portugalštiny a z portugalštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo portugalštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit portugalštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Portugalština - historie

  Překlad Portugalština => Čeština Portugalština patří mezi románské jazyky. Rozšířila se do světa především v době kolonizace v 15. a 16. století. Pochází z Galie a severního Portugalska a je odvozena od latiny předdřímského období používané obyvateli Iberského poloostrova před 2000 lety. Díky kolonizaci je v současné době rozšířena po celém světě, patří mezi hlavní světové jazyky a má mezi 191 a 230 miliony mluvčích, včetně téměř poloviny obyvatel Jižní Ameriky. Portugalština je rovněž dodnes hlavním úředním jazykem bývalých portugalských kolonií v Africe. Je úředním jazykem devíti nezávislých států, kromě Portugalska například Angoly, Brazílie a Mosambiku. Je také často používána jako druhý jazyk, především v USA a Kanadě. Kromě portugalštiny ještě existuje zhruba dvacet kreolských jazyků, které byly vytvořeny na bázi portugalštiny. Mluví se jimi dodnes, především v Africe, Asii a Karibské oblasti. Gramatika portugalštiny je velmi podobná ostatním románským jazykům.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Albufeira (PT), Aveira (PT), Belem (BR), Braga (PT), Brasilia (BR), Calgary (CA), Cambridge (CA), Campinas (BR), Chicago (US), Coimbra (PT), Dallas (US), Detroit (US), Faro (PT), Fatima (PT), Florianopolis (BR), Funchal (PT), Hamilton (CA), Houston (US), Kingston (CA), Lisbon (PT), Los Angeles (US), Luanda (AO), Maia (PT), Maputo (MZ), Matola (MZ), Montreal (CA), Natal (BR), New York (US), Ottawa (CA), Parana (BR), Philadelphia (US), Phoenix (US), Porto (PT), Rio de Janeiro (BR), Salvador (BR), San Diego (US), Santa Maria (BR), Sao Paulo (BR), Toronto (CA), Vancouver (CA), Victoria (CA), Washington D. C. (US), Winnipeg (CA),

  Překlad Portugalština => Čeština

  350 CZK / ns

  Překlad Čeština => Portugalština

  450 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Portugalština

  1,000 CZK / hod

  Překlad Čeština => Portugalština
  Tlumočení Čeština <=> Portugalština
  Náš portugalský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích portugalštiny. Spolupracujeme se špičkovými portugalskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad portugalštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v portugalštině, nahrávku portugalským mluvčím, portugalský copywriting a korektury portugalských textů. Ať už poptáváte jakýkoli portugalský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages