email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Řečtina <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do řečtiny a z řečtiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo řečtinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit řečtinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Řečtina - historie

  Překlad Řečtina => Čeština Řečtina je nezávislá větev indoevropského jazyka, kterým se mluví hlavně v jižním Balkánu, tj. v Řecku a na Kypru. Je jazykem s nejdelší dokumentovanou historií ze všech indoevropských jazyků, která pokrývá 34 století. Ve své starověké podobě byla jazykem klasické literatury Starověkého Řecka a Nového Zákona křesťanské Bible. Písemná podoba používá řeckou abecedu. Starověké jazyky, které byly řečtině nejpříbuznější, jako například starověká Makedonština, nejsou dostatečně dokumentovány, aby umožnily podrobné srovnání. Dnes se zdá, že je řečtina nejpříbuznější s arménštinou nebo indoíránskými jazyky. Řečtina je oficiálním jazykem Řecka, kde jí mluví asi 99,5% obyvatel. Je rovněž jedním ze dvou oficiálních jazyků Kypru. Kromě toho, že je oficiálním jazykem Evropské unie, je řečtina rovněž uznávána jako jazyk národnostních menšin v části Turecka, Itálie, Albánie, Arménie a Ukrajiny. Řečtina je mateřským jazykem asi 15 milionů lidí a druhým jazykem dalších asi 5 milionů řeckých emigrantů v různých částech světa.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Athens (GR), Kos (GR), Larissa (GR), Petra (GR), Rhodes (GR), Santorini (GR), Sparta (GR), Thessaloniki (GR),

  Překlad Řečtina => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Řečtina

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Řečtina

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Řečtina
  Tlumočení Čeština <=> Řečtina
  Náš řecký překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích řečtiny. Spolupracujeme se špičkovými řeckými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad řečtiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v řečtině, nahrávku řeckým mluvčím, řecký copywriting a korektury řeckých textů. Ať už poptáváte jakýkoli řecký překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages