email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Rétorománština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do rétorománštiny a z rétorománštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo rétorománštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit rétorománštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Rétorománština - historie

  Překlad Rétorománština => Čeština Rétorománština je skupina jazyků románské jazykové rodiny, která zahrnuje různé jazyky používané v severovýchodní Itálii, západním Rakousku a Švýcarsku, kde má také 35 tisíc mluvčích a je zde považován za jeden ze čtyř úředních jazyků. Rétorománština je ze všech dnes známých románských jazyků nejbližší francouzštině. Vyvinula se z dialektu provinční latiny používaného ve středních Alpách, které se staly součástí Římské říše za vlády císaře Augusta. Zatímco sever a jih této oblasti byly před římským vpádem keltské, jazyk Římanů se zde uchytil ke konci římské doby, aby byl pak postupně vytlačován do izolovaných hlubokých údolí pronikající němčinou ze severu a italštinou z jihu. Ve středověku se rétorománsky hovořilo v oblasti od Švýcarska po Julské Alpy v dnešním západním Slovinsku. Jazykovědci je tato řeč rozdělována na pět hlavních skupin, do kterých se shrnují další nářečí. V minulosti proběhly snahy o utvoření jednotného spisovného jazyka, ty však zatím nevedly k úspěchu.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Bari (IT), Basel (CH), Belmont (CH), Bern (CH), Bologna (IT), Florence (IT), Geneva (CH), Graz (AT), Innsbruck (AT), Kaprun (AT), Klagenfurt (AT), Lausanne (CH), Linz (AT), Milan (IT), Montreux (CH), Naples (IT), Palermo (IT), Rome (IT), Salzburg (AT), Steyr (AT), Trieste (IT), Turin (IT), Verona (IT), Vienna (AT), Villach (AT), Zurich (CH),

  Překlad Rétorománština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Rétorománština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Rétorománština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Rétorománština
  Tlumočení Čeština <=> Rétorománština
  Náš rétorománský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích rétorománštiny. Spolupracujeme se špičkovými rétorománskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad rétorománštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v rétorománštině, nahrávku rétorománským mluvčím, rétorománský copywriting a korektury rétorománských textů. Ať už poptáváte jakýkoli rétorománský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages