email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Ruština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do ruštiny a z ruštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo ruštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit ruštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Ruština - historie

  Překlad Ruština => Čeština Ruština patří do skupiny indoevropských jazyků a je jedním ze tří živých východoslovanských jazyků. Je to nejužívanější slovanský jazyk vůbec, nejrozšířenější jazyk Eurasie a nejpočetnější národní jazyk Evropy. Různé odhady ji považují za 7. nebo 8. nejpočetnější jazyk světa co do počtu mluvčích, který se odhaduje na 278 milionů. Historie ruského jazyka začíná v 6. století n.l. a odvozuje se od staré církevní slovanštiny. Ruština se vyvinula ze západní větve staré slovanštiny dlouhým a pomalým vývojovým procesem. Dnes je jedním z jazyků vědy, protože téměř čtvrtina světových vědeckých spisů je psána v ruštině, světových komunikačních systémů (především sdělovacích prostředků a vesmírné komunikace), a světové politiky (proto je jedním z šesti oficiálních jazyků Spojených národů). Její dnešní status pochází z doby Sovětského svazu, který byl jednou ze světových supervelmocí. Jako lingua franca bývalého SSSR a zemí CIS v následujícím období zůstává ruština důležitým jazykem politiky a obchodu v regionu, a úředním jazykem nejen Ruska, ale i Běloruska, Kazachstánu, Kyrgyzstánu a regionálním úředním jazykem Moldavska, Gruzie a Turkmenistánu. Její písmo je azbuka. Nejdůležitějším rozdílem oproti většině jazyků je vynechávání slovesa „být“. Ruština je velmi podobná češtině, pro ostatní slovanské národy proto není těžké se ji naučit. Ruština nemá háčky, a tak se pro výslovnost používají tzv. měkké a tvrdé znaky.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Aktau (KZ), Aktobe (KZ), Almaty (KZ), Ashgabat (TM), Astana (KZ), Bishkek (KG), Borisov (BY), Brest (BY), Chisinau (MD), Chita (RU), Columbus (GE), Gomel (BY), Grodno (BY), Irkutsk (RU), Karagandy (KZ), Kazan (RU), Kostanay (KZ), Minsk (BY), Mogilev (BY), Moscow (RU), Mozyr (BY), Omsk (RU), Rustavi (GE), Saint Petersburg (RU), Samara (RU), Smolensk (RU), Taldykorgan (KZ), Tbilisi (GE), Temirtau (KZ), Vitebsk (BY), Vladivostok (RU), Yekaterinburg (RU),

  Překlad Ruština => Čeština

  250 CZK / ns

  Překlad Čeština => Ruština

  290 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Ruština

  800 CZK / hod

  Překlad Čeština => Ruština
  Tlumočení Čeština <=> Ruština
  Náš ruský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích ruštiny. Spolupracujeme se špičkovými ruskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad ruštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v ruštině, nahrávku ruským mluvčím, ruský copywriting a korektury ruských textů. Ať už poptáváte jakýkoli ruský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages