email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Slovenština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do slovenštiny a z slovenštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo slovenštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit slovenštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Slovenština - historie

  Překlad Slovenština => Čeština Slovenština je západoslovanský jazyk, který je díky historické příbuznosti a vzájemnému ovlivňování v dobách společného Československa velmi podobný češtině. Některá slova jsou například úplně stejná. Je úředním jazykem na Slovensku a ve Vojvodině (Srbsku). Slovenština má jednodušší (pravidelnější) gramatiku než čeština a její výslovnost je mnohem měkčí. Jako písmo používá upravenou latinku, na rozdíl od většiny svých slovanských vrstevníků, které používají cyrilici. Na světě je více než 7 milionů mluvčích, z toho 5 milionů jich žije na Slovensku, 500 000 ve Spojených státech, 320 000 V ČR, 60 000 v severním Srbsku a dále menšiny v Irsku, Rumunsku, Maďarsku, Polsku, Kanadě, Chorvatsku, Austrálii, Rakousku, na Ukrajině a v Bulharsku. Slovenština se vyvinula z proto-slovanštiny, která je sama potomkem proto-indoevropštiny. Slovenština byla kromě češtiny ovlivněna i polštinou a němčinou. Slovenské dialekty jsou velmi odlišné od spisovného jazyka i od sebe navzájem. Především východoslovenské dialekty jsou velmi těžko srozumitelné, zatímco západní jsou bližší spisovné slovenštině, která z nich vznikla. Slovenština je jedním z oficiálních jazyků Evropské unie.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Banska Bystrica (SK), Bratislava (SK), Hurbanovo (SK), Kosice (SK), Pezinok (SK), Trencin (SK), Trnava (SK), Zilina (SK),

  Překlad Slovenština => Čeština

  250 CZK / ns

  Překlad Čeština => Slovenština

  290 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Slovenština

  800 CZK / hod

  Překlad Čeština => Slovenština
  Tlumočení Čeština <=> Slovenština
  Náš slovenský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích slovenštiny. Spolupracujeme se špičkovými slovenskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad slovenštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v slovenštině, nahrávku slovenským mluvčím, slovenský copywriting a korektury slovenských textů. Ať už poptáváte jakýkoli slovenský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages