email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Slovinština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do slovinštiny a z slovinštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo slovinštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit slovinštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Slovinština - historie

  Překlad Slovinština => Čeština Slovinština je indoevropský jazyk západní podskupiny jihoslovanských jazyků, kterým se mluví především ve Slovinsku (2,4 milionu mluvčích). Užívá se však také v Itálii (více než 100 000 mluvčích), v Rakousku (25 000 mluvčích) a jinde. Slovinština je také jedním z oficiálních jazyků Evropské unie. Spisovná slovinština vznikla ve středo-slovinských dialektů 18. století a zkonsolidovala se ve spisovný jazyk v 19. – 20. století. I když existuje řada regionálních variant, psaná a mluvená podoba spisovného jazyka je jednotná a normalizovaná. Počet dialektů však pomalu klesá. Vědci se shodují na počtu 48 a tyto dialekty vykazují různý stupeň vzájemné srozumitelnosti. Slovinština se píše upravenou latinkou. Výslovnost je podobná češtině. Stejně jako ostatní slovanské jazyky i slovinština je velmi podobná češtině a lehce se učí. Kvůli své poloze u moře a zároveň horám se stává Slovinsko velkou turistickou atrakcí a i zájem o tento jazyk postupně stále stoupá.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Bari (IT), Bologna (IT), Celje (SI), Dravograd (SI), Florence (IT), Graz (AT), Innsbruck (AT), Kaprun (AT), Klagenfurt (AT), Kranj (SI), Linz (AT), Ljubljana (SI), Maribor (SI), Milan (IT), Naples (IT), Nova Gorica (SI), Palermo (IT), Postojna (SI), Ptuj (SI), Rome (IT), Salzburg (AT), Steyr (AT), Trieste (IT), Turin (IT), Velenje (SI), Verona (IT), Vienna (AT), Villach (AT),

  Překlad Slovinština => Čeština

  350 CZK / ns

  Překlad Čeština => Slovinština

  450 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Slovinština

  1,000 CZK / hod

  Překlad Čeština => Slovinština
  Tlumočení Čeština <=> Slovinština
  Náš slovinský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích slovinštiny. Spolupracujeme se špičkovými slovinskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad slovinštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v slovinštině, nahrávku slovinským mluvčím, slovinský copywriting a korektury slovinských textů. Ať už poptáváte jakýkoli slovinský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages