email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Somálština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do somálštiny a z somálštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo somálštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit somálštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Somálština - historie

  Překlad Somálština => Čeština Somálština je jazyk patřící do afroasijské jazykové rodiny. Je oficiálním jazykem Somálska od roku 1972, avšak setkáme se s ním i v Džibuti, Etiopii nebo v Keni. Počet jeho mluvčích se odhaduje na 10 – 16 milionů. Jedná se o nejlépe dokumentovaný kušitský jazyk, o kterém byly sepsány vědecké studie již před rokem 1900. Dříve byla somálština zapisována arabskou abecedou, dnes se však zapisuje latinkou. V somálské abecedě nalezneme kromě obvyklých písmen například znaky kh, sh a dh. Chybí však p, v, z. Somálština má jen mužský a ženský rod.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Mogadishu (SO),

  Překlad Somálština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Somálština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Somálština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Somálština
  Tlumočení Čeština <=> Somálština
  Náš somálský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích somálštiny. Spolupracujeme se špičkovými somálskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad somálštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v somálštině, nahrávku somálským mluvčím, somálský copywriting a korektury somálských textů. Ať už poptáváte jakýkoli somálský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages