email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Srbština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do srbštiny a z srbštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo srbštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit srbštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Srbština - historie

  Překlad Srbština => Čeština Srbština patří mezi jihoslovanské jazyky. Její spisovná podoba vychází ze štokavského dialektu, jako moderní chorvatština a bosenština, jejichž mluvčí si navzájem rozumí. Původně byly tyto jazyky spojeny pod společný název srbochorvatština. Je úředním jazykem v Srbsku, Bosně a Hercegovině, Černé Hoře, Chorvatsku, Kosovu, Rumunsku a Makedonii a je uznávána jako oficiální jazyk národnostní menšiny na Slovensku a v Maďarsku. Srbština či její varianta srbochorvatština je pokládána za spisovný srbský jazyk a dělí se pak dle oblasti, kde se jí mluví, na ekavštinu a jekavštinu. Srbština užívá jak cyrilici, tak latinku. Z historických důvodů byla však ústavou z roku 2006 prohlášena za oficiální písmo cyrilice. Srbský pravopis vychází z pravidla „jedno písmeno = jedna hláska“. Z odhadovaných 12 milionů mluvčích jich 6,5 milionu žije v Srbsku a 3,5 milionu učinilo svůj domov z USA. Čeština převzala ze srbštiny 2 slova – „vampír“ a „slivovice“.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (ME), (RS), Arad (RO), Banja Luka (BA), Bihac (BA), Bijeljina (BA), Bitola (MK), Borsa (RO), Brasov (RO), Brcko (BA), Bucharest (RO), Constanta (RO), Deva (RO), Dubrovnik (HR), Jajce (BA), Karlovac (HR), Kumanovo (MK), Medias (RO), Mostar (BA), Negotino (MK), Ohrid (MK), Opatija (HR), Oradea (RO), Prilep (MK), Pula (HR), Rijeka (HR), Sarajevo (BA), Sibiu (RO), Skopje (MK), Split (HR), Stip (MK), Stuga (MK), Timisoara (RO), Trogir (HR), Tuzla (BA), Vinica (MK), Visegrad (BA), Visoko (BA), Vodice (HR), Zadar (HR), Zagreb (HR),

  Překlad Srbština => Čeština

  290 CZK / ns

  Překlad Čeština => Srbština

  350 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Srbština

  900 CZK / hod

  Překlad Čeština => Srbština
  Tlumočení Čeština <=> Srbština
  Náš srbský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích srbštinu. Spolupracujeme se špičkovými srbskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad srbštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v srbštině, nahrávku srbským mluvčím, srbský copywriting a korektury srbských textů. Ať už poptáváte jakýkoli srbský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages