email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Španělština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do španělštiny a z španělštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo španělštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit španělštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Španělština - historie

  Překlad Španělština => Čeština Španělština je indoevropský jazyk italické větve a nástupce latiny, jazyka Římanů, kteří kdysi okupovali Iberský poloostrov. Díky španělské koloniální politice se španělština stala jedním z nejrozšířenějších jazyků světa. S asi 350 miliony rodilých mluvčích se řadí na třetí až čtvrté místo na světě co do počtu obyvatel, pro které je mateřským jazykem. Je úředním jazykem ve Španělsku a ve většině států Jižní a Střední Ameriky a v Rovníkové Guineji. Nejvíce rodilých mluvčích nalezneme v Mexiku, nikoliv ve Španělsku. Úředním jazykem je ve 20 zemích a v dalších více než 20 dalších zemích se španělsky mluví. Španělský jazyk je považován za jeden z nejlehčích jazyků na světě. Španělština je rovněž oficiálním jazykem Spojených národů.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Acapulco (MX), Antofagasta (CL), Arequipa (PE), Arica (CL), Asuncion (PY), Baliroche (AR), Barcelona (ES), Barcelona (VE), Bogota (CO), Buenos Aires (AR), Campana (AR), Caracas (VE), Cartagena (CO), Chihuahua (MX), Chillan (CL), Concepcion (PY), Cordoba (AR), Cusco (PE), Envigado (CO), Granada (ES), Guadalajara (MX), Ibiza (ES), Iquique (CL), La Granja (CL), Las Palmas de Gran Canaria (ES), Lima (PE), Madrid (ES), Malabo (GQ), Malaga (ES), Maldonado (UY), Manizales (CO), Maracaibo (VE), Maracay (VE), Medellin (CO), Mercedes (UY), Merida (MX), Mexico City (MX), Minas (UY), Monterrey (MX), Montevideo (UY), Osorno (CL), Parana (AR), Paysandu (UY), Piura (PE), Popayan (CO), Puebla (MX), Puerto Vallarta (MX), Punta del Este (UY), Rocha (UY), Rosario (AR), Salto (UY), San Carlos (CL), San Juan (AR), San Lorenzo (AR), San Pedro (AR), Santiago de Chile (CL), Seville (ES), Soledad (CO), Tacna (PE), Tenerife (ES), Tijuana (MX), Toluca (MX), Trujillo (PE), Valencia (ES), Valencia (VE), Valledupar (CO), Villarrica (PY), Vina del Mar (CL), Zaragoza (ES),

  Překlad Španělština => Čeština

  290 CZK / ns

  Překlad Čeština => Španělština

  350 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Španělština

  900 CZK / hod

  Překlad Čeština => Španělština
  Tlumočení Čeština <=> Španělština
  Náš španělský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích španělštiny. Spolupracujeme se špičkovými španělskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad španělštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v španělštině, nahrávku španělským mluvčím, španělský copywriting a korektury španělských textů. Ať už poptáváte jakýkoli španělský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages