email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Srbochorvatština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do srbochorvatštiny a z srbochorvatštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo srbochorvatštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit srbochorvatštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Srbochorvatština - historie

  Překlad Srbochorvatština => Čeština Bosenština patří do skupiny jihoslovanských jazyků baltsko-slovanské rodiny indoevropských jazyků. Mluví jí asi 2,7 milionů lidí na světě, převážně v Bosně a Hercegovině, ale také v některých regionech Srbska a Černé Hory. Do jiných částí světa se bosenština dostala díky emigrantům nuceným opustit zemi během války v Bosně. Bosenština je založena na neoštokavianském dialektu, který ji činí navzájem srozumitelnou se spisovnou srbštinou a chorvatštinou. Až do rozpadu Jugoslávie byly všechny tři jazyky považovány za jeden, který se nazýval srbochorvatština. Bosenština používá především latinku, ale vyskytuje se i cyrilice. Svou skladbou je velmi podobná srbštině a chorvatštině. Jen více využívá orientalismy, které převzala z turečtiny nebo arabštiny, a v hojné míře používá písmena „h“ a „f“. Ironií tohoto jazyka je, že jeho mluvčí jsou lingvisticky daleko homogennější než Srbové nebo Chorvati, ale v rozhodujícím 19. století z historických důvodů nezavedli jeho spisovnou podobu.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  (ME), Banja Luka (BA), Bihac (BA), Bijeljina (BA), Brcko (BA), Dubrovnik (HR), Dubrovnik (HR), Jajce (BA), Karlovac (HR), Karlovac (HR), Mostar (BA), Opatija (HR), Opatija (HR), Pula (HR), Pula (HR), Rijeka (HR), Rijeka (HR), Sarajevo (BA), Split (HR), Split (HR), Trogir (HR), Trogir (HR), Tuzla (BA), Visegrad (BA), Visoko (BA), Vodice (HR), Vodice (HR), Zadar (HR), Zadar (HR), Zagreb (HR), Zagreb (HR),

  Překlad Srbochorvatština => Čeština

  290 CZK / ns

  Překlad Čeština => Srbochorvatština

  350 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Srbochorvatština

  900 CZK / hod

  Překlad Čeština => Srbochorvatština
  Tlumočení Čeština <=> Srbochorvatština
  Náš srbochorvatský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích srbochorvatštiny. Spolupracujeme se špičkovými srbochorvatskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad srbchorvatštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v srbochorvatštině, nahrávku srbochorvatským mluvčím, srbochorvatský copywriting a korektury srbochorvatských textů. Ať už poptáváte jakýkoli srbochorvatský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages