email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Švédština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do švédštiny a z švédštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo švédštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit švédštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Švédština - historie

  Překlad Švédština => Čeština Švédština patří do skupiny severogermánských jazyků vyšlých ze staré severštiny, společného jazyka Germánů žijících ve Skandinávii ve vikingské éře. Je úředním jazykem ve Švédsku a Finsku a mluví jí asi deset milionů lidí především ve Švédsku. Je vzájemně srozumitelná s norštinou a finštinou částečně s dánštinou. Švédština přejala v průběhu svého vývoje mnoho slov z němčiny i angličtiny, proto není těžké jí porozumět, pokud ovládáte tyto dva jazyky. Po celé dlouhé historii své existence se švédština stala oficiálním jazykem Švédska teprve v březnu 2008 zákonem, který vešel oficiálně v platnost až v červenci 2009. Švédština je rovněž oficiálním jazykem Evropské unie a pracovním jazykem Nordického výboru. Národní jazyk Švédů se vyvinul ze středo-švédských dialektů v 19. století a jeho podoba se ustálila na počátku 20. století. Přestože odlišné regionální dialekty stále ještě existují, spisovná podoba jazyka je ve své mluvené i psané podobě zcela jednotná a standardizovaná. Dialekty se od spisovného jazyka liší jak gramaticky, tak slovní zásobou. Někdy je dialekt pro mluvčí spisovnou švédštinou nesrozumitelný. Počet dialektů však během doby klesá.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Espoo (FI), Gothenburg (SE), Helsingborg (SE), Helsinky (FI), Joensuu (FI), Jyväskylä (FI), Kajaani (FI), Karlstad (SE), Kotka (FI), Malmo (SE), Stockholm (SE), Tampere (FI), Trelleborg (SE), Turku (FI), Umea (SE), Uppsala (SE), Vaasa (FI), Vantaa (FI),

  Překlad Švédština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Švédština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Švédština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Švédština
  Tlumočení Čeština <=> Švédština
  Náš švédský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích švédštiny. Spolupracujeme se špičkovými švédskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad švédštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v švédštině, nahrávku švédským mluvčím, švédský copywriting a korektury švédských textů. Ať už poptáváte jakýkoli švédský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages