email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Swahilština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do swahilštiny a z swahilštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo swahilštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit swahilštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Swahilština - historie

  Překlad Swahilština => Čeština Svahilština jako bantuský jazyk patří do skupiny nigerokonžských jazyků. Používá se především v Africe. Mluví jí řada etnických skupin žijících na asi 1 500 mil dlouhém pruhu jihovýchodního pobřeží Afriky. Prvním jazykem je somálština pro většinu obyvatel od jižního Somálska po severní Mozambik včetně Komorských ostrovů. Pro většinu mluvčích, kterých je zhruba 80 milionů, však nejde o mateřský jazyk. Rodilých mluvčích čítá tento jazyk kolem 5 až 10 milionů. Ve východní Africe jsou hlavními dorozumívacími prostředky svahilština a angličtina. Za úřední jazyk svahilštinu přijaly Tanzanie, Keňa a Uganda. Asi 35% slovní zásoby svahilštiny pochází z arabštiny díky více než 12 staletím kontaktu s arabskými obchodníky. Další vlivy jsou představovány němčinou, portugalštinou, angličtinou a francouzštinou a pocházejí z posledních pěti staletí. Svahilština také představuje jediný jazyk afrického původu, který se stal oficiálním jazykem Africké unie.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Abuja (NG), Calabar (NG), Jos (NG), Kano (NG), Lagos (NG), Ondo (NG), Port Harcourt (NG), Yaba (NG),

  Překlad Swahilština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Swahilština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Swahilština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Swahilština
  Tlumočení Čeština <=> Swahilština
  Náš swahilský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích swahilštiny. Spolupracujeme se špičkovými swahilskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad swahilštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v swahilštině, nahrávku swahilským mluvčím, swahilský copywriting a korektury swahilských textů. Ať už poptáváte jakýkoli swahilský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages