email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Tamilština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do tamilštiny a z tamilštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo tamilštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit tamilštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Tamilština - historie

  Překlad Tamilština => Čeština Tamilština je jediný dosud živý klasický jazyk světa (na rozdíl od sanskrtu nebo latiny). Řadí se mezi drávidské jazyky. Jedná se o jeden z nejstarších jazyků na světě. Používali ho především Tamilové v Indii, na Srí Lance, v Malajsii a Singapuru, kde je dnes jedním z úředních jazyků. Počet rodilých mluvčích se odhaduje n 66 milionů. Tamilština se stala správním jazykem indického státu Tamil Nadu a prvním indickým jazykem, který byl vyhlášen za klasický jazyk indickou vládou v roce 2004. Literatura v tamilštině existuje víc než dvě tisíciletí, s nejstaršími literárními památkami ze 3. století př. Kr. Více než 55% (asi 55 000) epigrafických nápisů nalezených archeologickým výzkumem v Indii je v tamilštině. U tamilštiny existuje velký rozdíl mezi mluveným a psaným jazykem. V mluveném jazyce se dodnes uchovala řada prastarých názvů a forem.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Ahmedabad (IN), Balangoda (LK), Bangalore (IN), Chennai (IN), Colombo (LK), George Town (MY), Hyderabad (IN), Ipoh (MY), Jaipur (IN), Johor Bahru (MY), Klang (MY), Kolkata (IN), Kota Kinabalu (MY), Kuala Lumpur (MY), Kuala Terengganu (MY), Kuching (MY), Malacca Town (MY), Mumbai (IN), Nagpur (IN), New Delhi (IN), Panadura (LK), Raipur (IN), Sembawang (SG), Sengkang (SG), Shah Alam (MY), Singapore (SG), Sri Jayawardenapura Kotte (LK), Vadodara (IN), Woodlands (SG),

  Překlad Tamilština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Tamilština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Tamilština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Tamilština
  Tlumočení Čeština <=> Tamilština
  Náš tamilský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích tamilštiny. Spolupracujeme se špičkovými tamilskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad tamilštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v tamilštině, nahrávku tamilským mluvčím, tamilský copywriting a korektury tamilských textů. Ať už poptáváte jakýkoli tamilský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages