email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Turečtina <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do turečtiny a z turečtiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo turečtinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit turečtinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Turečtina - historie

  Překlad Turečtina => Čeština Turečtina patří mezi oghuzské jazyky. Je to tedy příbuzný jazyk ázerbajdžánštiny a turkmenštiny. Mluví jím 63 – 70 milionů obyvatel planety. Používá se především v Turecku, Bulharsku, na Kypru, v Řecku, Makedonii a dalších státech Východní Evropy. Navíc turecky hovoří několik milionů emigrantů žijících v Západní Evropě, z nichž jen v Německu jich jsou přes dva miliony. Kořeny jazyka pocházejí ze Střední Asie a první písemné památky se datují z doby před 1 200 lety. Bezprostředním předchůdcem turečtiny byla otomanská turečtina, jejíž vliv rostl s rozšiřující se tureckou říší. V roce 1928, krátce po vzniku turecké republiky, bylo otomanské písmo nahrazeno fonetickou variantou latinky a jazyk prošel reformou, která nahradila perská a arabská slova tureckými variantami. Dnes je turečtina prvním nebo alespoň druhým jazykem téměř všech obyvatel Turecka. Je státním jazykem Turecka a jedním ze dvou oficiálních jazyků Kypru. Oficiálnímu statusu se rovněž těší v Kosovu, Makedonii, Rumunsku a Iráku v regionech, kde je soustředěno turecké osídlení. Zajímavostí jazyka je, že nemá žádné přirozené předpony, zato však spousty přípon, které mohou tvořit nová slova.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Adana (TR), Ankara (TR), Ankara (TR), Antalya (TR), Bansko (BG), Berlin (DE), Bitola (MK), Burgas (BG), Bursa (TR), Dortmund (DE), Dresden (DE), Essen (DE), Famagusta (CY), Frankfurt am Main (DE), Geri (CY), Hamburg (DE), Hannover (DE), Istanbul (TR), Izmir (TR), Kayseri (TR), Konya (TR), Kumanovo (MK), Larnaca (CY), Leipzig (DE), Limassol (CY), Montana (BG), München (DE), Negotino (MK), Nicolesia (CY), Ohrid (MK), Paralimni (CY), Pleven (BG), Plovdiv (BG), Prilep (MK), Rousse (BG), Samsun (TR), Skopje (MK), Sliven (BG), Sofia (BG), Sopot (BG), Stip (MK), Strovolos (CY), Stuga (MK), Stuttgart (DE), Varna (BG), Vinica (MK),

  Překlad Turečtina => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Turečtina

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Turečtina

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Turečtina
  Tlumočení Čeština <=> Turečtina
  Náš turecký překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích turečtiny. Spolupracujeme se špičkovými tureckými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad turečtiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v turečtině, nahrávku tureckým mluvčím, turecký copywriting a korektury tureckých textů. Ať už poptáváte jakýkoli turecký překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages