email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Turkmenština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do turkmenštiny a z turkmenštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo turkmenštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit turkmenštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Turkmenština - historie

  Překlad Turkmenština => Čeština Turkmenština je turkickým jazykem altajské jazykové rodiny.Turkmenština je velmi příbuzná turečtině a ázerbájdžanštině a tyto jazyky jsou povětšině navzájem srozumitelné. Je úředním jazykem v Turkmenistánu, avšak je rozšířena i do Afghánistánu, Iráku i Íránu, Sýrie a Turecka. Mluví jí přes 9 milionů lidí na světě, z toho 3,4 milionu v Turkmenistánu a dalších 6 milionů jinde. Moderní turkmenština je založena na dialektu Teke, který se pod jiným názvem používá i v Afghánistánu. Pro zápis turkmenštiny se oficiálně „nová abeceda“ vycházející z latinky i stará „sovětská“ cyrilice, která se začala používat s politických důvodů v době sovětské okupace. Původně používala turkmenština upravenou arabskou abecedu, který byla v roce 1929 nahrazena latinkou. Cyrilice se používala v letech 1938 – 1991. Po znovuzavedení latinské abecedy nastal pomalý a zdlouhavý přechod na tuto abecedu, který dosud nebyl ukončen. Opoziční politické strany používají pro své publikace nadále cyrilici, aby se odlišili od latinské abecedy zavedené prezidentem Niazovem. Turkmenský jazyk má 6 pádů. Ve výslovnosti je důležité klást důraz na rozlišení předních a zadních samohlásek.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Adana (TR), Al Diwaniyah (IQ), Al Hillah (IQ), Aleppo (SY), Ankara (TR), Ankara (TR), Antalya (TR), Arak (IR), Ashgabat (TM), Baghdad (IQ), Basra (IQ), Bursa (TR), Damascus (SY), Ghazni (AF), Hama (SY), Hims (SY), Isfahan (IR), Istanbul (TR), Izmir (TR), Kabul (AF), Kayseri (TR), Konya (TR), Latakia (SY), Mashhad (IR), Mosul (IQ), Nasiriyah (IQ), Perspolis (IR), Rasht (IR), Samsun (TR), Sari (IR), Shiraz (IR), Tabriz (IR), Tartus (SY), Tehran (IR),

  Překlad Turkmenština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Turkmenština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Turkmenština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Turkmenština
  Tlumočení Čeština <=> Turkmenština
  Náš turkmenský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích turkmenštiny. Spolupracujeme se špičkovými turkmenskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad turkmenštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v turkmenštině, nahrávku turkmenským mluvčím, turkmenský copywriting a korektury turkmenských textů. Ať už poptáváte jakýkoli turkmenský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages