email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Ukrajinština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do ukrajinštiny a z ukrajinštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo ukrajinštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit ukrajinštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Ukrajinština - historie

  Překlad Ukrajinština => Čeština Ukrajinština patří do skupiny východoslovanských jazyků. Je velmi podobná běloruštině, ruštině a polštině. Pochází ze staré slovanštiny, kterou se hovořilo v raném středověku, a jejímž předchůdcem byl lidový jazyk Kyjevské Rusi (v 10. – 13. století). Ukrajinština je úředním jazykem druhého největšího evropského státu – Ukrajiny. Během sovětské éry se o tento status dělila s ruštinou, ale od nezávislosti Ukrajiny nelpět jediným úředním jazykem země. Jazyk přežil dlouhá období zákazů a potlačování trvající několik staletí, avšak v podání ukrajinského lidu a v jeho folklóru se dochoval. Dnes existuje po celém světě téměř 50 milionů etnických Ukrajinců, z nichž 42 – 47 milionů skutečně mluví ukrajinsky. Tento jazyk používá písmo cyrilici.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Dnipropetrovsk (UA), Donetsk (UA), Kharkiv (UA), Kiev (UA), Lviv (UA), Odessa (UA),

  Překlad Ukrajinština => Čeština

  250 CZK / ns

  Překlad Čeština => Ukrajinština

  290 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Ukrajinština

  800 CZK / hod

  Překlad Čeština => Ukrajinština
  Tlumočení Čeština <=> Ukrajinština
  Náš ukrajinský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích ukrajinštiny. Spolupracujeme se špičkovými ukrajinskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad ukrajinštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v ukrajinštině, nahrávku ukrajinským mluvčím, ukrajinský copywriting a korektury ukrajinských textů. Ať už poptáváte jakýkoli ukrajinský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages