email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Uzbečtina <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do uzbečtiny a z uzbečtiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo uzbečtinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit uzbečtinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Uzbečtina - historie

  Překlad Uzbečtina => Čeština Uzbečtina je západoturkický jazyk. Je oficiálním jazykem Uzbekistánu, avšak rozšířený je i do okolních států. Používá nejčastěji latinku, ale existují i písemné formy azbuky i arabského písma. Uzbečtinou mluví kolem 23,5 milionů lidí. Její lexikální zásoba je nejvíce spjata s ujgurským jazykem a je ovlivněna dále perštinou, arabštinou a ruštinou. Asi 24,7 milionů lidí v bývalém Sovětském svazu hovoří uzbeckými dialekty, z čehož 21 jich používá uzbečtinu jako svůj mateřský jazyk. Dalších 1,2 milionů mluvčích žije v Tádžikistánu, 1 milion v Afghánistánu, 550 tisíc v Kirgizštinu, asi 330 tisíc v Kazachstánu a 317 tisíc v Turkmenistánu. Podle sčítání lidu v roce 1990 žilo asi 3 000 mluvčích také v Číně.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Aktau (KZ), Aktobe (KZ), Almaty (KZ), Angren (UZ), Ashgabat (TM), Astana (KZ), Bishkek (KG), Dushanbe (TJ), Ghazni (AF), Jizzax (UZ), Kabul (AF), Karagandy (KZ), Kostanay (KZ), Margilan (UZ), Samarqand (UZ), Taldykorgan (KZ), Tashkent (UZ), Temirtau (KZ),

  Překlad Uzbečtina => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Uzbečtina

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Uzbečtina

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Uzbečtina
  Tlumočení Čeština <=> Uzbečtina
  Náš uzbecký překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích uzbečtiny. Spolupracujeme se špičkovými uzbeckými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad uzbečtiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v uzbečtině, nahrávku uzbeckým mluvčím, uzbecký copywriting a korektury uzbeckých textů. Ať už poptáváte jakýkoli uzbecký překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages