email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Velština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do velštiny a z velštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo velštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit velštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Velština - historie

  Překlad Velština => Čeština Velština patří do skupiny keltských jazyků. Mluví jí především Velšané ve Walesu a pak v hraničních oblastech mezi Walesem a Anglií. Dále ji používají velšští emigranti usazení v argentinské Patagonii a dále ve zbytku Británie, USA, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandě. Velština patří mezi nejpoužívanější keltský jazyk na světě. Zahrnuje asi 750 tisíc mluvčích. Ve Walesu je jedním ze dvou oficiálních jazyků vedle angličtiny. V jazyce místních obyvatel Walesu se objevují četné vlivy velštiny na angličtinu, která se zde proto nazývá „velšskou angličtinou“, tzv. „Wenglish“. Význam velštiny v posledních desetiletích upadal s rozšiřujícím se používáním angličtiny v tomto regionu, avšak v roce 1993 postavil Britský parlament Velšským jazykovým zákonem velštinu na stejnou úroveň jako angličtinu pro používání v běžném veřejném životě. Tím se úpadek velštiny zpomalil, jak ukazují následující data: Podle posledního sčítání obyvatel v roce 2001 asi 20,8% obyvatel Walesu ještě zná velšsky, a 16,3% z nich umí velšsky i psát. Při průzkumu v roce 2004 21,7% obyvatel prohlašovalo, že umí velšsky, a 62% z nich tvrdilo, že mluví velšsky každý den.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Bath (GB), Cambridge (GB), Edinburgh (GB), Glasgow (GB), Kingston (GB), Liverpool (GB), London (GB), Manchester (GB), Oxford (GB),

  Překlad Velština => Čeština

  850 CZK / ns

  Překlad Čeština => Velština

  950 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Velština

  0 CZK / hod

  Překlad Čeština => Velština
  Tlumočení Čeština <=> Velština
  Náš velšský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích velštiny. Spolupracujeme se špičkovými velšskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad velštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v velštině, nahrávku velšským mluvčím, velšský copywriting a korektury velšských textů. Ať už poptáváte jakýkoli velšský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages