email: praha@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Překlad Vietnamština <=> Čeština

  Naše překladatelská agentura nabízí profesionální překladatelské služby pro jazykové páry z češtiny do vietnamštiny a z vietnamštiny do češtiny za velice výhodné ceny. Kromě toho umíme přeložit češtinu nebo vietnamštinu do více než 70 dalších cizích jazyků. Díky rozsáhlé síti externích překladatelů je Hero Translating jednou z mála překladatelských agentur na překladatelském trhu, které dokáží profesionálně přeložit vietnamštinu do téměř jakéhokoli jazyka!

  Vietnamština - historie

  Překlad Vietnamština => Čeština Vietnamština je austroasijským jazykem. Je úředním jazykem ve Vietnamu. Mluví se jím však i v Číně nebo Kambodži. Má přes 67 milionů mluvčích. Vietnamština přejala mnoho slov z čínštiny, původně i čínské písmo. Dnešní vietnamština používá upravenou latinku. I když mluvená vietnamština existovala tisíce let, psaná podoba byla oficiálně uzákoněna až ve 20. století. Oficiálním jazykem země byla po mnoho staletí psaná klasická čínština. V době francouzské kolonizace byla nahrazena francouzštinou jako správním jazykem země. Až po získání nezávislosti se vietnamština stala jediným oficiálním jazykem země pro všechny účely včetně státního jazyka, jazyka vzdělání a obchodu. Je to tonální jazyk, který používá řadu diakritických znamének u samohlásek pro označení tónů.

  ODKUD JSOU NAŠI EXTERNÍ PŘEKLADATELÉ:
  Da Nang (VN), Ha Noi (VN), Haiphong (VN), Ho Chi Minh (VN), Nha Trang (VN),

  Překlad Vietnamština => Čeština

  550 CZK / ns

  Překlad Čeština => Vietnamština

  600 CZK / ns

  Tlumočení Čeština <=> Vietnamština

  1,100 CZK / hod

  Překlad Čeština => Vietnamština
  Tlumočení Čeština <=> Vietnamština
  Náš vietnamský překladatelský team se skládá z profesionálních překladatelů a rodilých mluvčích vietnamštiny. Spolupracujeme se špičkovými vietnamskými webovými copywritery a editory, kteří zvládnou lokalizaci jakéhokoli softwarového produktu či webových stránek. Také nabízíme soudní překlad vietnamštiny, konsekutivní, doprovodné a konferenční tlumočení v vietnamštině, nahrávku vietnamským mluvčím, vietnamský copywriting a korektury vietnamských textů. Ať už poptáváte jakýkoli vietnamský překlad, Hero Translating Vám ho dodá k Vaší plné spokojenosti.

 

 
languages