email: office@hero-translating.com | tel CZ: 00420 / 222 543 904 | tel DE: 0049 / 162 5625 235 | tel US: 001 / 702 727 8068
key
bg_li_l bg_li_l
 
 

 

Preklad Nemčina <=> Slovenčina

  Naša prekladateľská agentúra ponúka profesionálne prekladateľské služby pre jazykové páry zo slovenčiny do nemčiny a z nemčiny do slovenčiny za veľmi výhodné ceny. Okrem toho vieme preložiť slovenčinu alebo nemčinu do viac ako 70 ďalších cudzích jazykov. Vďaka rozsiahlej sieti externých prekladateľov je Hero Translating jednou z mála prekladateľských agentúr na prekladateľskom trhu, ktoré dokážu profesionálne preložiť nemčinu do takmer akéhokoľvek jazyka!

  Nemčina - história

  Preklad Nemčina => Slovenčina Nemčina patrí do skupiny západogermánskych jazykov. Tento jazyk je veľmi rozšírený, hovorí ním približne 120 mil. ľudí na celom svete. V poslednej dobe sa síce tvrdí, že nemčina je na ústupe, nie je to však pravda. V Európskej únii je nemčina najpoužívanejším materským jazykom, pretože sa ňou hovorí nie len v Nemecku a Rakúsku, ale tiež vo Švajčiarsku, Luxembursku, Belgicku a dokonca i v severnej časti Talianska. Píše sa latinkou a dvojhláskovým pravopisom. Podstatné mená sa píšu veľkými písmenami.

  LOCATIONS OF OUR EXTERNAL TRANSLATORS:
  Basel (CH), Belmont (CH), Berlin (DE), Bern (CH), Dortmund (DE), Dresden (DE), Essen (DE), Frankfurt am Main (DE), Geneva (CH), Graz (AT), Hamburg (DE), Hannover (DE), Innsbruck (AT), Kaprun (AT), Klagenfurt (AT), Lausanne (CH), Leipzig (DE), Linz (AT), Montreux (CH), München (DE), Salzburg (AT), Steyr (AT), Stuttgart (DE), Vienna (AT), Villach (AT), Zurich (CH),

  Preklad Nemčina => Slovenčina

  10 EUR / ns

  Preklad Slovenčina => Nemčina

  12 EUR / ns

  Tlmočenie Slovenčina <=> Nemčina

  32 EUR / hod

  Preklad Slovenčina => Nemčina
  Tlmočenie Slovenčina <=> Nemčina
  Náš nemecký prekladateľský team sa skladá z profesionálnych prekladateľov a rodených hovorcov nemčiny. Spolupracujeme so špičkovými nemeckými webovými copywritermi a editormi, ktorí zvládnu lokalizáciu akéhokoľvek softwarového produktu či webových stránok. Taktiež ponúkame súdny preklad nemčiny, konzekutívne, sprievodné a konferenčné tlmočenie v nemčine, nahrávku nemeckým hovorcom, nemecký copywriting a korektúry nemeckých textov. Nech už dopytujete akýkoľvek nemecký preklad, Hero Translating Vám ho dodá k Vašej plnej spokojnosti.

 

 
languages